Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tudnád hogy kínok közt...

Ha tudnád hogy kínok közt fogsz meghalni 20 évesen mit tennél?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Ez a veszély már nem fenyeget...rég elmúltam 20.
2014. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem születnék meg.
2014. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
A halálom napja előtt gyorsan kinyiffannék, addig meg megtenném mindazt, amit tehetek.
2014. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez fog veled történni vagy miért kérdezed?
2014. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 My Conserve ***** válasza:
Zabolátlan nemi életet élnék.
2014. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De hogyan vetnétek véget az egésznek? Mielőtt bekövetkezne a szenvedés mert akkor már rá vagy utalva másokra és ők a végéig életben tartanak mégha a halál ők is tudják hogy elkerülhetetlen.
2014. máj. 4. 12:42
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Bár elmúltam már 20 éves, de ha mondjuk ha megtudnám, hogy 1 év múlva történne velem az amit a kérdésben leírtál, akkor a következőket tenném:


MEgpróbálnám az utolsó hónapjaimat a lehető legproduktívabban leélni. Beszélni mindazokkal akiket szerettem az életben, hogy ne felejtődjek el nagyon hamar. Azt hiszem ezeket tenném... És egy perccel sem hoznám előrébb azt, ami elkerülhetetlen, mert nem tudom mi fog majd azután történi.

2014. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem hát én ateista vagyok nem félek a pokoltól,ha elveszem az életem is ugyan az lesz szerintem szóval csak a saját ötletem marad. köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 4. 12:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Van egy 36 milliós házam(ami 42-be került, de az ingatlanosok szerint a kutya nem fizet érte annyit),és mivel nincs gyerekem, nincs kire hagynom semmit, az utolsó fillérig elnyaralnám, elbuliznám az összes pénzem.


Mivel nekem a buli, a parti, az éjszakai élet, a disco és minden, ami ehhez kapcsolódik, anyukám túlzott óvása miatt kimaradt az életemből, ezért letojnám, hogy 32 vagyok (mert nem vagyok már 20 sajnos, az objektív dolgokat pedig nem lehet megmásítani akkor sem, hacsak fikciókról beszélünk) elmennék minden istenáldott este bulizni(amikor csak van valahol buli a világon, márpedig Amerikában mindig van), és az összes pénzem elbuliznám: méregdrága ételeket kóstolnék, amire normál körülmények között sose jutna, aranyárba mért pezsgőket, borokat, söröket, röviditalokat innék, és kibérelnék egy luxuslakosztályt cakli-pakli személyzettel, mindennel az utolsó néhány hetemre.(Akkor már úgyis mindegy...)

2014. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez jó komolyan tetszik,sajnos nekem erre nincs lehetőségem még az albérlet fizetése is gond de mindegy,van fantáziád az biztos nekem is hasonló jutott eszembe csak az a baj hogy nem tettem fel elég pontosan a kérdést mert fájdalmaid már most is vannak de még annyira elviselhető hogy ne üvölts...Én aranylövésre gondoltam..
2014. máj. 4. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!