Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb bordaív alatt, tompa,...

Jobb bordaív alatt, tompa, állandó fájdalom. Van értelme ezzel dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja érzem, nyomásra érzékeny, illetve néha mozdulatra is. Most kezdtem el jobban felfigyelni rá. A fájdalom enyhe, de kellemetlen és zavaró.

4 éve volt egy spontán ptx-em a jobb tüdőmmel,folyadék is volt bent. Akkor majdnem ott is maradtam, későn mentem orvoshoz. Becsöveztek, majd két hét után hazaküldtek, amiután rosszabbul lettem,ismét folyadék volt a tüdőbe és spontán ptx.

Lett egy VATS műtét,amit követően nagyon nehezem tapadt vissza a tüdőm, állítólag volt rajta valahol egy tűszúrásnyi lyuk, amit az orvosok nem találtak, hogy hol lehet. Ott voltam másfél hónapig a kórházban így, majd valahogy eltünhetett az a lyuk, rendbe jöttem és hazaküldtek.

Nagyjából másfél hónapja heteken keresztül éreztem köhögés után bugyborékolást a jobb oldali tüdőmben, nagyon megijesztett, de aztán elmúlt.

Most pedig jött ez.

Más tünetem nincs, fáradékonyság talán, étvágytalanság,néha hányinger.

Ma lenne alkalmam elmenni az orvoshoz, de nem tudom mennyire fognak komolyan venni?

Köszöszöm szépen, ha válaszolsz!


2019. jún. 20. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normális az orvos, akkor teljesen komolyan fog venni és elküld kivizsgálásra. Pláne a te előtörténeteddel. Menj el! Ha egy-két napig érez valaki ilyet, akkor nem kell aggódni, de tartósan nem fájna ott, ha nem lenne semmi bajod. Lehet, hogy most még nem lehet vagy érdemes kezelni, de megfigyelni mindenképp kell.
2019. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A te kórelőzményeddel mindenképp menj el orvoshoz! Komolyan fognak venni! De ha nem vesznek komolyan, kit érdekel ki mit gondol, ez az orvos szegénységi bizonyítványa lesz ha nem vesz komolyan. Az egészséged a legfontosabb!!
2019. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!