Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már fél éve nem múló hőemelked...

Már fél éve nem múló hőemelkedésem van 37-37,6C akinek volt ilyen tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Már fél éve nem múló hőemelkedésem van 37-37,6C akinek volt ilyen tudna segíteni?


Reggel egyáltalán nincs délután estefele mindig van már több mint fél éve.Már sok szakorvost felkerestem ez ügyben de minden negatív.Vérképen minden jó (Pajzsmirigy baktériumok stb..)


Urológián se találtak semmit. volt ultrahang röntgen ezek mind jók.Fogászaton se találtak semmit.valaki remélem tud segíteni.21/F



2019. jún. 23. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy évig, nálam se találtak semmit. Nekem 37,2-37,3 volt.
2019. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Ne mérd állandóan!
2019. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha minden leleted jó (süllyedés, CRP), akkor nyugodj bele. Milyen hőmérővel méred? A digitális, ahány, annyifélét mér.
2019. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ha nem találnak semmit akkor nincs bajod csak túl reagálod és az se tesz jót ha folyamat méregeted

Ha nincs más állandó tüneted mellette akkor nincs bajod

2019. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hagyományos hőmérővel(nem a hőmérő a rossz a háziorvosnál is ugyanennyi) Tünet meg: mintha égne a fejem belülről. de ez már 1 hónapja elmúlt. de a hőemelkedés meg megmaradt. Most MR-revárok.
2019. jún. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!