Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség vagy stressz?

Betegség vagy stressz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hosszabb stresszes időszakon vagyok túl, tegnap volt egy nagyon fontos vizsgám, ami miatt rengeteget idegeskedtem. 6 órát utaztam oda-vissza. Összesen 12-t. Két napja nincs etvagyam, tegnap este hányingerem volt, és azóta is hőemelkedesem van. Szerintetek ez a meleg, az autóban a klíma, és a sok stressz hatása, vagy inkább valami betegség? Mit javasoltok? Előre is köszönöm.



2019. júl. 1. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy stressz. Pihenés, lazulás, relaxálás, vígjátékok, nyugis tevékenységek. Ha pár napon belül nem múlik, keresse fel orvosát, mert lehet vmi vírus is.
2019. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanában a folyadékfogyasztásra sem figyeltem oda(napi MAX egy liter), de az nem hiszem hogy okoz ilyen tüneteket. Viszont gyakran nehezen alszom el, máskor is voltak már gyomorégéses panaszainak, de most rengeteg volt a stressz az életemben. Lehet hogy mindennek most egyszerre iszom meg a levét?
2019. júl. 1. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz legyengített és elkaptál valami vírust. Nekem is így indult.
2019. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abbamaradt a hőemelkedes és hasmenés váltotta fel. Viszont egyáltalán nem érzem magam gyengének mintha beteg lennék. Gyakran vagyok ideges, szinte ok nélkül és olyankor felerősödnek a tünetek. Sokat aggódom és hipochonder vagyok. Az étvágytalanság változatlan...
2019. júl. 2. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!