Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér fájhat annyira, hogy...

Aranyér fájhat annyira, hogy alig tudok ülni? Nektek hogyan fájt és mennyire?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer volt, ami pár nap alatt vissza húzódott. Remélem most is így lesz.

2019. júl. 4. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat, persze. Főleg, ha külső.
2019. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamo77db ***** válasza:
Valamelyik kúppal, kenőccsel kezelni kéne! Sokfélét lehet kapni a patikákban, recept nélkül is.
2019. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Konkrét vénynélküli kúpot, krémet tudtok ajánlani, ami nektek bevállt? Köszi!
2019. júl. 4. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizony fájhat. Mindenkinek más válik be. N3kem a reparon kúp ha belső, kenőcs ha külső. Hemorid menőcs is jó van akinek meg anperti használ. Az még nem próbáltam. Meleg zuhany sugár, vagy kamillás gőzöléa is használhat. Próbálj nw erőlködni a klotyón és került a napozást mert attól rosszabb a biciklizést, súlyok emelését és a fűszeres ételeket, meg az alkoholt attíl sokkal rosszabb lesz mert értágító. Ami 1-2 nap alatt elmulasztja az a fraxiparin injekció (vérhigító) de nem írják fel ilyesmire.
2019. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Spertit írtam haramdiknak csak elütöttem
2019. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem a Reparon vált be leginkább.
2019. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon kedvesek vagytok! Utána fogok nézni a gyógyszertárban!
2019. júl. 5. 23:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy átlagosan nektek mennyi idő alatt múlik el?
2019. júl. 5. 23:58
 9/9 anonim ***** válasza:
A paleolit étrend megszünteti a szervezet gyulladásos állapotát, amelynek csa egyik tünete az aranyérgyulladás. Ez jelzi, hogy súlyos gond van az egész szervezet működésével.
2019. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!