Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel óta szinte semmi...

Reggel óta szinte semmi levegőm, már szédülök is mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg asztmával kezelnek és amellett keresnek valami mást is,mert szerintük ez nem sima asztma.

Reggel óta nagyon nehezen jön a levegő,mintha képtelen lennék tele ‘tölteni’a tudom. Kifelé max a levegő negyede jön és azt erősen “meg kell nyomnom” hogy ki is jöjjön...

Reggel óta ez van,nem tudtam cigizni,nem tudtam sétálni,többször majdnem elestem,és mostmár szedulok is.

Itthon senkit nem érdekel,mondván hétfőn úgy is megyek a tüdőgyógyászatra,majd ott megnézik mi a bajom...

Valóban várjak ezzel hétfőig? Szörnyű érzés...

Köszönöm a normális válaszokat..



2019. júl. 20. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt a vérnyomást elírhattad én már 90/40 nél alig bírok felkelni. Nehezen hiszem el, hogy neked csak 60. Ha valóban ennyi akkor ne csodálkozz hogy szédülsz. Mondjuk 90nél sem. Szerintem 60nál a fejedet sem tudnád felemelni az ágyról. A pulzusod is rettenet. Kardiológiáta is el kéne nézned mert ez is okozhat plusz fulladást. Én már 100 pulzusnál nem vagyok jól. Nekem a stressztől van és csak néha. De akkor erősen kapkodom a levegőt. Hívd ki az ügyeletet. A fals hívás is jobb mint kockáztatni hogy komoly baj legyen. Ne te meg mi döntsük el szükség van e kezelésre és mi okozza. Ha nem kapsz levegőt az veszélyes állapot döntse el az orvos mire van szükséged
2019. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Reviflutot használok napi 2x emellé szükség esetén van Buventol,de ilyenkor mikor hosszabb ideig nem kapok levegőt az sem segít,csak pl akkor ha gyorsabban megyek valahova vagy felfelé megyek és befulladok.
2019. júl. 21. 10:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült azóta valami? Mióta vagy asztmás?

2019. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál,elvileg emfizéma...

Szóval javulni már nem igen fog.

Hétfőn megyek újra,mert idő közben össze szedtem valami felső légúti betegséget lázzal és nem tudtak spirometriát csinálni...

Legutóbb 43% volt a tüdőkapacitásom,kiváncsi vagyok most mennyi lesz...

2019. júl. 24. 13:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Írtam privátot!
2019. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Empfizemára remek a cigi. Még ptxed is lehet ha így folytatod
2019. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!