Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A BIO gyümölcs joghurtok...

A BIO gyümölcs joghurtok miért nem egészségesek? A kalória is kevés benne.

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj a joghurttal, max akkor, ha sok cukor van bennuk.
2021. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem egészséges?
2021. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem egészséges az interneten is fent van h a bio igazából szemét csak nagyon drágán adják mert ez egy agymanipuláció ha az emberek nagy összeget látnak azt hiszik az biztos jó egésséges meg ha meglátja hogy bio akkor hú az kell amúgy elmondom a kávészemeket is beszokták kenni valami bogár nedvvel mert akkor fényesebb lesz tőle a kávészem és a gyógyszerek is fényesek mert bogárnedvvel kenik be ha nem hiszel nekem nézd meg agyógyszerek külsejét
2021. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lewega ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de szerintem nem vagy komplett!
2021. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
A 3-asnak van igaza. Semmilyen vizsgálat soha nem tudta igazolni, hogy a "bio" megjelölésű élelmiszerek bármilyen pozitív hatással lennének a szervezetre, a hagyományos termékekkel szemben. Szóval ez nagyjából olyan, mint a templom, meg a vallás. Imádkozhatsz is, az is ugyan annyit ér...
2021. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
A tejtermékek bizonyos táplálkozáskutatók,stb szerint alapból egészségtelenek.
2021. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Semmilyen vizsgálat soha nem tudta igazolni, hogy a "bio" megjelölésű élelmiszerek bármilyen pozitív hatással lennének a szervezetre, a hagyományos termékekkel szemben."


Nincsen bennük vegyszer. Ez azért elég pozitív.

2021. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy bio, hogy nincs benne semmilyen mesterséges adalékanyag, pl. csak joghurtot és gyümölcsöt tartalmaznak, akkor szerintem egészségesek. Kérdés, hogy találsz-e ilyet. Szerintem a legegészségesebb az, amit magadnak készítesz. Én egy időben házi tejből készítettem joghurtot, ebbe tettem friss gyümölcsöket, amiket a saját kertemben szedtem (nem használok permetszereket), és összeturmixoltam. Szerintem ezt nem tudják überelni a bolti termékek.
2021. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van itt egy kis keveredés. A bio nem egyenlő a házival. Egészséges a bio. Miért ne lenne az?

" A tehenek takarmánya nem tartalmaz sem szintetikus műtrágyából, növényvédőszerből származó vegyszermaradványokat, se génmanipulált összetevőket"

" a teheneket nem kezelik antibiotikumokkal, nem kapnak mesterséges hozamfokozókat, így azok maradványai nem kerülhetnek szervezetünkbe"

[link]


Annyit tudsz tenni higy 1. elhiszed hogy tényleg bio a bio 2. veszel egy tehenet és saját magad csinálsz joghurtot. 3. Veszelha biot natur joghurtot és te magad teszed bele a gyümölcsöt. Tehetsz bele mézet is de igazi mézet, ne a legolcsóbbat mivel azt is hamisítják.

2021. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös, én vagyok rá a bizonyíték. Ha nekem nem bio dolgot adsz, anaflaxiás sokkot kapok és visznek a kórházba fulladási rohammal. Ha én kipróbálok egy új bio terméket és nincs bajom tőle 2 órán belül, akkor lehet újra vásárolni, de az összes többitől megfulladok. Ez másnál pl. a méhcsípéshez hasonló.
2022. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!