Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Növénnyel un vegán táplálkozás...

Növénnyel un vegán táplálkozással a vegyes táplálkozást 100%-ba ki lehet-e váltani abba az esetbe ha kö kemény fizikai munkát végez az ember?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy napi szinten 50 kg-os egységeket kell emelnem, teljes testsúlyú munkám van mellette, tehát oszlopra kell másznom, stb...

Elég durván így is lehúz az egész munka, este dupla adag marha pörkölt, meg ilyenek mennek le, nap közbe 8 zsömle valamilyen felvágottal pld sonka stb vagy parasztos kaják pld avas szalonna, kolbász stb...


2016. szept. 7. 20:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az előző szerintem hülyeséget írt. A szénhidrátok adnak instant energiát, amire neked jelen esetben szükséged van. (nem a cukros feldolgozott ételekről beszélek, hanem pl rizsről, kenyérről/zsemléről, hüvelyesekről, stb). A testépítők is azért eszneek szénhidrátot edzés előtt, hogy legyen energiájuk.
2016. szept. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezt írtam.
2016. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
18.: tudod háztájiba nem szokták el venni a tehéntől a borját, ennyit a marhaságodról!
2016. szept. 15. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!