Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogy tudok fogyni a legegyszer...

Hogy tudok fogyni a legegyszerubben es a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Miota parommal egyutt vagyok, azaz 2 es fel eve, tobb mint 15kg-ot hiztam. Szeretnek lefogyni, de minel jobban ra stresszelek, hogy fogyni akarok, annal nehezebb a dieta is. Sportolni nem igazan van idom, mert suli mellett dolgozok es igy eleg nehez :/
2017. nov. 21. 19:39
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Mozgás nélkül nehéz.... a lényege a fogyásnak, hogy az energiabevitelt csökkenteni kell (kaja), az energiaszükségletet meg növelni (mozgás)... az étkezés 70%-ot jelent kb a diétában, a mozgás 30%... ki kell számolni pontosan, mennyi szénhidrátra van szüksége a szervezetednek...(nekem 65 kg-hoz kb étkezésenként csak a pl kedvéért 30 gr rizs kellett... egyenletesen oszd el a napi ötszöri étkezést naponta... reggel 7, 11, délután 15, és este 19, majd mé egyél egy keveset lefekvés előtt, de szénhidrátmentes, könnyű átelt, mondjuk egy kis sovány túrót.

Nekem az edzőm kiszámolta, mennyit ehetek és miket, a vércsoport diéta elég jól bejött... nézz utána... nem járok folyamatosna hozzá, mert drága mulatság lenne, de amikor tartom az étrendet, nem éhezek és szuperül tartom a súlyom é az izomzatom... ha érdekel, üzenetben leírom az étrendemet pontosan...

2018. jan. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hány kilós a párod? Válj el tőle. Tádáááááám!! megszabadultál X kilótól!
2018. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!