Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kis segítség edzéstervben,...

Egy kis segítség edzéstervben, illetve étrendben?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyesmihez sajnos, de én úgy terveztem hogy kigyúrom magam valamennyire egy hónap folyamán, és utána a többi időben pedig csak lenézek megtartani magam. Most azt szeretném kérni hogy valaki segítene összeállítani egy jó edzéstervet? Gondolok itt arra hogy miket kéne kajálnak, illetve mit nem. Az edzésre úgy gondoltam hogy:


* Hétfőn, Szerdán, Pénteken, és ha úgy van Szombaton edzenék, másfél vagy egy órát. *


És hogy milyen gyakorlatokat érdemes csinálnom? Leginkább az alsó hasra, a vállra, és karra szeretnék edzeni! Továbbá mi a véleményetek egy kis fehérje porról? Illetve tudok szerezni " XXL " méretű tojást, és azt úgy nyersen benyomni?(2 sárgája van) Előre is köszönöm!


~ Ha valaki ír ide hogy segítene, és ha gondolja szívesen megadom neki az emailemet, vagy msnemet. ~


2011. júl. 9. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
fú, elég bonyolult, szerintem msnen könyebb lenne megbeszélni.
2011. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azzal kezdem hogy tojást nem eszünk nyersen,továbbá google:

-tömegnövelő étrend

-edzéstervek

[link]

[link]

[link]

[link]

illetve itt az oldalon a keresőbe:

-protein

-edzésterv

-tömegnövelés

2011. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Először is írd meg hány éves vagy hány kiló nagyjából milyen egy átlagnapi étrended és utána tudunk segíteni. Persze csak ha konditerembe akarsz edzeni az otthoni edzést ha csak nincsenek hozzá megfelelő eszközeid el is felejtheted ugyan is 1hónap alatt semmit nem fogsz elérni nagyjából..
2011. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát terembe se fog elérni egy hónap alatt lófaszt se és akkor szépen fejeztem ki magam.
2011. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a genetikája, akkor 1hónap azér valamit számít, de tényleg nemsokat..:S minimum 3,4 kell hogy látszódjon.:/ De ezis fogánykony genetikval, ha nemaz akkor évekbe telik..
2011. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az életkorom 17, és 87 kiló körül vagyok, de csak a hasam nagy szerencsére, izom azért van rajtam mert anno két évet kajakoztam. Napi étrendem? Reggelizni nem szoktam, ebéd mikor felkelek olyan 2 fele, és sajnos zabálok éjjel is, ezen természetesen változtatni akarok! :'D
2011. júl. 10. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez étrendszertelenség. Keress rá gugliban tömegnövelő étrendre.
2011. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OTT VANNAK A LINKEK,MÉG KERESNI SE KELL... :)
2011. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogjuk szájbarágni, olvasson...
2011. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!