Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Napi 1 km kocogással mennyi...

Napi 1 km kocogással mennyi zsírt égetek, ha amúgy keveset eszek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 19. 10:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Nem zsírt égetsz hanem kalóriát.
2019. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Meg a kevés evésnek semmi köze sincs ahhoz, hogy mennyi zsírt égetsz el egy kocogás alatt. De amúgy nagyon kevés az az 1km. Maximum 10 perc alatt legkocogod akkor is, ha nagyon lassú vagy. Ha eredményesen akarsz futni minimum 5-10km-t kéne.
2019. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Meton ***** válasza:
Minden az intenzitástól függ. Én évekig 3km-t futottam napi szinten, heti kétszer 6km-t, néha 12-t, de azt ritkán, és két részletben. Stabilan tartottam a 96 kilót. Már évek óta nem futok, 110 kiló vagyok. Szóval ennyit számít a futás. Én előnyben részesítem a terepet. Egy kiadós túra sokszor többet ér bármilyen futásnál. Mondjuk 60km tempós séta a hegyekben rendesen leamortizálja az embert.
2019. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!