Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 éve cigizek napi 1 dobozzal...

2 éve cigizek napi 1 dobozzal 17 éves vagyok lehet tőle impotenciám ( ritkán áll fel és nehezen,14 cm)?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a valaszokat4
2013. júl. 2. 12:38
 1/3 anonim válasza:
Eléggé valószínű. Nekem 17 évesen már 18 cm volt,ja és soha nem dohányoztam! :) Úgy működik a szerszám ahogy kell. :D
2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem attól van, pár év múlva lesz attól, de ha alapból ilyen képességeid vannak, akkor a cigi hamar tönkre fogja tenni teljesen :D
2013. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak az lesz a bajod hogy nem áll fel, hanem hogy nem bírod majd a tempót és 5 perc után úgy kapkodod majd a levegőt hogy a csajodnak hívni kell a mentőt. Ha nem most, akkor majd pár év múlva ha így folytatod. Ha ilyen kételyeid vannak akkor hagyd abba a cigizést, hidd el, 2 év után könnyebb letenni mint 10 után, ha már bajod van. És a hosszú távú tünetek majd akkor jönnek elő! Én változó intenzitással dohányoztam az elmúlt több 10 évben, szóval a heti 1 doboz és a napi 1 között ingadozva. Most már eszembe sem jut, csak akkor gyújtok rá ha szórakozni megyek, akkor mint társasági cselekvést csinálom. De pl rendszeresen elfelejtek olyankor magammal vinni cigit mert annyira nem jár a fejemben. És jobb így!

27/L

2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!