Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátom elég rendesen szív....

A barátom elég rendesen szív. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal két hete vagyunk együtt..ő 18F én 15L..és kb egy héten kétszer-háromszor szív.. és ugy mennek az utcán meg minden.. állandoan parázok hogy valami baja/bajuk lesz.. most is elindult egyik havárjával egyik ismerősünkhöz(lány) és beszéltem a csajjal msnen és mondta hogy ottvannak de barátom kb menni meg beszélni se bír..és ugy gondoltam hogy holnap beszélek vele hogy mi legyen.. mer én ezt nem szeretném igy.. pedig nagyon szeretem.. mer igy is van neki felfügesztettje ésha még megis fogják.. a rendőrök ilyen állapotba az utcán... áhh nem tudom mit csináljak..segítseteeek..=/ légyszi valami tanácsot..
2010. júl. 12. 00:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Hát ha szted az az "ember", ami te vagy, akkor én inkább maradok Füves Állat. :P
2010. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
én se vagyok a fűért...lehet mer még nem próbáltam de igazábol nem is akarom.. és szerintem a hetihárom az sok mer t egy idő után minden nap fog szivni... jah és aki irta hogy még anyuci szoknyája mellett vagyok annak nemtudom miköze ahoz hogy én hol vagyok.. és igenis a barátomnak akarok jót... és nem azér mondom neki hogy kötözködjek vele...(/
2010. júl. 13. 14:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmi jó nem sül ki a dologból, ha vele maradsz. Főleg 15 évesen, ja és ne próbáld ki!
2010. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

15 éves vagy és az írásod alapján még nem nagyon van saját elképzelésed az élet dolgairól, maximum az, amit anyukád ültetett a fejedbe... Ezért írtam, h még anyuci szoknyája mellett vagy, ez a fiú sok neked, sokkal érettebb nálad.

A szívás nem feltétlenül rossz dolog...

Nem illetek egymáshoz, hagyd el.

2010. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen hülyeséget, hogy nem rossz:) Pont olyan rossz, mint a dohányzás, kávézás, piálás. Arról nem beszélve milyen lelki változásokat okoz...
2010. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Régen találtak nálam a rendőrök egy kevés megkezdetlen pakett lemért füvet (3.00 g)

A 28-30 éves sün, aki megtalálta azt mondta, hogy "hm, jó minőségű marihuánának látszik"

Lefoglalták, bevittek, házkutattak, semmitsetaláltak, eltereltek fél évig.

A lényeg, hogy a szakértői jelentés szerint valóban jó minűségű, magas dietil-9 tetrahidro cannabidol tartalmú (!!!) 1.2 g (!!!) fű volt nálam.


Ennyit arról, hogy "hm, jó minőségű marihuánának látszik"...

2010. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leloptak róla 1,8 g-t? :D
2010. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!