Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kérdésem: Neked milyen volt...

A kérdésem: Neked milyen volt az első cigi elszívása?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

13 voltam. A Szabadsag hidon voltunk egy baratnommel. Kivancsi voltam, szoval kiprobaltuk. Csomoszor probalkoztunk, mert nem tudtam letudozni, de amikor le tudtam, kohogtem parat es ennyi.

Most mar (17 evesen) nagyon kevesszer cigizek, es azt is csak nyaron. De az elso cigi utan is volt egy ev kihagyas, mire megint elszivtam egyet

2019. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Kb 15 lehettem. Arra emlékszem, hogy nagyon égetett, rendkívül forró volt. Azóta nem szívtam.
2019. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Szédítő.

Szédültem tőle.

Az egyik idióta haver szoktatott rá szép lassan,12 évig szívtam,de szerencsére mára már letettem.

Szóval nem ér annyit,ne szívd.

2019. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
15 voltam mikor először próbáltam. Borzasztó volt. Azóta is volt,hogy egyszer-egyszer kipróbáltam, de én folyamatosan rosszul vagyok tőle (szédülés,fejfájás) és maradt egy ilyen undorító mellékíz a számban.
2019. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Kb 15 voltam,baratnomekkel kivancsisagbol vettunk egy dobozzal (feketen).. Szivtuk de nem tudoztuk le es nem volt nagy szam annyiba maradt. Majd megfigyeltem hogy a csaladomban akik cigiznek vesznek ra levegot,letudozik. Aztan kiprobaltuk ugy hogy mi is letudozzuk, mivel vekony cigivel kezdtuk nem fulladoztunk de rendesen beszedultunk, ez valahogy megtetszett. Aztan gyakrabban probaltuk mar erosebbekkel amitol eleinte fajt a fejunk de valahogy megis vonzott. Sok evig cigiztem, majd mikor teherbe estem letettem es azota sem kell, a baratnom aki szinten babat vart o akkor is szivta,hiaba mondtuk hogy ne, a masik baratnom azota is szivja es aztmondta hogy ha babat fog varni akkor leteszi. Nekem volt eszem,letettem, mar ra sem birok nezni es a gyermekem tobbet ert.
2019. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

14 évesen egy barátommal, anyámtól lopott piros szofi volt.

Jó volt, tetszett, szédültem tőle. Utána 10 évig bagóztam, 2 éve szoktam le.

2019. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Büdös, rosszízű.

1x kipróbáltam, nem jött be, sose dohányoztam többet.

2019. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
71%

15 évesen bánatomban megláttam egy dohányboltot. Gondoltam, ha kiszolgálnak, kipróbálom. Kiszolgáltak, egy százas arany marlborot sikerult vennem, de nagyon nem voltam tisztaban, hogy mik vannak. Elszivtam, nagyon tetszett. Fujtam a fustot es mar azon gondolkoztam, nem a problemakon. Lekotott.

Visszanezve persze nagy hulyeseg, nincs szukseg arra a cigire, de meg nem akarok leszokni. Van benne egy eleterzes, amit nem sokan ertenek. Meg persze nagyon karos, es megol, de hat ez kell nekunk.

18F

2019. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben nem szívtam el még 1 teljes szálat sem. Szüleim fiatal korukban még dohányoztak, de apám már harmincvalahány évesen abbahagyta. Anyám egész életében, nem sokat (80 évesen is), de hozzátartozott a napi életritmusához. Öcsém valamikor 18-20 évesen kezdte és évtizedeken át szívta, nem sokat, de napi fél doboz biztosan volt. Engem az egyetemi csoporttársaim ill. a barátnőm próbált rávenni, hogy "kóstoljam már meg", de többszöri nekikezdés után sem éreztem soha, hogy ez valami élmény lenne és mindig arra csodálkoztam rá, hogy ők milyen élvezetet nyernek tőle. Hiszen mindenkinek csípte a szájüregét, nyelvét, ráadásul le kellett volna szívni a füstöt tüdőre, de nekem az sem ment.
2019. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Szokatlan volt kb mint a másodiknak.
2019. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!