Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az első mariskás cigi...

Milyen az első mariskás cigi elszívása?

Figyelt kérdés
Milyen az első mariskás cigi elszívása?
2010. aug. 23. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek mas sztem. en az elsotol semmit nem kaptam
2010. aug. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Helyzettől, társaságtól de első sorban a fű minőségétől és mennyiségétől függ.

Lehet nagyon jó, vagy nagyon rossz élmény.

2010. aug. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szar, főleg ha előtte benyakaltál fél liter vodkát :D
2010. aug. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél nevettem megállás nélkül
2010. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az olyan h először széthányod magad
2010. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Álmos, szédülős lettem tőle, forgott a gyomrom. Mintha nagyon keveset aludtam volna és másnapos is lettem volna... Kódorogtam össze-vissza, aztán lefeküdtem aludni.
2010. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legelső nagyon rossz volt... szinte mindenkitől azt hallom, hogy az elsőnél rosszul van, aztán egyre szarabb :D
2011. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Híradós leszel egy padon, osztod egy haverodnak a holnapi időjárást aki majd bepisál a röhögéstől. A többiek pedig csak vegetálnak vagy máson röhögnek, majd felállsz elindulsz haza egy tábla csokiért és hülye létedre visszamész. Eszitek a csokit és tippelgettek milyen varázsló csinálhatta. Majd hirtelen mintha valaki eltűnt volna mindenki beszarik és az egyik haveroddal futsz haza mert fostok. Kb ilyen.
2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!