Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 5 szál cigiről mi a...

Napi 5 szál cigiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, kb egy éve dohányzom, utóbbi fél évben intenzíven. Ez napi 1, másfél dobozt jelent.

Nem akarok lerakni, szeretek cigizni. Kb 2 hete napi 4-5 szálat szívok el.

Erről mi a véleményetek?


2019. aug. 10. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez napi 4-5 szállal több a szükségesnél.
2019. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Pont öttel több mint amennyi jó lenne. Azért nem "akarod" lerakni mert nem tudod.


üdv,

exbagós

2019. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Így csak szenvedsz a cigivel. Ne tedd le most még. Majd csak akkor, amikor tényleg akarod. Akkor tényleg sikerülni fog.
2019. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Jobb mint a korábbi mennyiség, első kőrben jó, de majd próbáld meg tovább csökkenteni.
2019. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Én csak egy tanácsot adtam neked, mert látom, hogy csak kínlódsz a leszokással. Erre te lepontozol. Tényleg egy szemétkocsi vagy.
2019. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert olyant állítasz amiről fogalmad sincs. Mi olyan hihetetlen abban, hogy nem akarom lerakni? Lecsökkentettem az adagot az egészségem és a pénztárcám javára, ennyi.
2019. aug. 10. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyrészt gratulálok! Ehhez is kell ám akaraterő!

Vélemény:

Arra érdemes NAGYON figyelni, hogy mikor nehéz helyzetben vagy, akkor ne automatice a cigidért nyúlj, nehogy megint felkússzon az a 4-5 szál.

Nem fogsz ezzel örökké szenvedni, kell egy kis idő és be fogsz állni a napi 4-5 szálas dologra, az lesz a megszokott. Feltéve tényleg, ha figyelsz rá, hogy ne legyen "jaaaj, mit számít ez a plusz egy szál"-dolog. :)

Hajrá, sok sikert kívánok! :)

2019. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
80%
Szerintem hosszútávon az öt szál nem áll meg. De ha igen, attól a napi öttől semmi bajod nem lesz, és nem költöd rá a gatyádat sem. Én akár a napi nyolc szálat is elfogadhatónak tartanám a magam részéről, de ezt sem állnám meg, ezért teljesen leraktam tizenhárom éve. Így viszont teljesen elhíztam.
2019. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges önkínzás.A cigaretta kábítószer,te meg csak napi 4-5 alkalommal csökkented az elvonási tüneteidet.Az akaraterőd igazán lenyűgöző,de ilyen alapon,jobban járnál,ha letennéd."szeretek cigizni"Ja,persze...
2019. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lepontoztátok a másodikat? Pedig mennyire igaza volt!

Az 5 szalltól is lesz bajod pár év múlva. Rák, copd, érszűkület, agyvérzés....stb. Te sem fogod megúszni. Nem akarod lerakni mert azt gondolod veled nem törtenhet meg. Sajnos mindenkivel megtörtenik kivetel nélkül. Ha annyira imadaz cigizni hagyd meg ezt a hobbidat születésnapodra, névnapodra, karácsonyra, húsvétra, és szilveszterre. Ez is pont 5 szál. És így még meguszhatod a betegségeket is.

2019. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!