Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy szokjon le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Nem dohányzóként nagyon zavaró tud lenni, amikor mellettem cigizik,már már a hányinger kerülget a szagától. Érződik a ruháján,a bőrén. Ha megemlítem neki, hogy ez engem zavar, azt mondja, majd leszokik.

Már azt is mondtam neki, hogy elhagyom, ha nem hagyja abba.

Nagyon elvagyok már keseredve,hogy az utóbbi 1 évben minden próbálkozások sikertelen.

Elhagyni nem akarom,minden más tekintetben megfelel, jó a kapcsolatunk, egyszeruen ezt az egyet nem fogadom el!



2019. aug. 20. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rávenni nem tudod, ha ö nem akarja.

Viszont ha neked ennyire zavaró, akkor tényleg az a megoldás, hogy elhagyod, mert úgy nem müködhet egy kapcsolat, ha neked hányingered van a szagától. (Amit nagyon megértek)

2019. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

“Jó a kapcsolatunk” Lehet majd mással is jó, aki nem dohányzik. Ha megkérted és nem szokik le, még érted se, akkor nem kellesz neki annyira mint Te azt hiszed. Nem azt kérted tőle, hogy ne vegyen levegőt vagy ne egyen ételt soha többet, ugye?

Ha huszonévesek vagytok, van még időd mást találni, eleve értelmesnek tűnsz abból hogy próbálod leszoktatni. Nem akarok kötözködni, de az ilyen ember másban is lusta lesz, később a cigi csak a legkisebb lehet ami miatt fogod a fejed. Ez egy jellem, és a kivetülését látod. Zavar. Pattanj. “Utóbbi 1 évben.” Sajnálom am, nehéz lehet.

2019. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A dohányzás rengeteg betegség okozója lehet, ezen kívül gyereknemzés esetén is károsan befolyásolhatja a magzatot.De még pl.a fogimplantátum kilökődésének az esélye is sokkal nagyobb,szóval elképesztő mennyi mindenre hat. Mindenképpen ezekről a dolgokról kell tájékozódjatok,hogy meg tudd győzni a mihamarabbi leszokásról. Nekem is mondogatta párom,de ennyire nem zavarta ,mint téged.Amíg nem kezdtem el fogyni nem érdekelt. Ha nem hajlandó fontolóra venni ,akkor neked kell elgondolkodnod a közös jövőtökről.
2019. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használjon iqost. Attól nem lesz büdös.
2019. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!