Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le a barátom...

PetraDani kérdése:

Hogyan szoktassam le a barátomat a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Három éve dohányzik lassan egy éve kérem ,hogy szokjon le. Asztmás vagyok, sokszor amikor mellettem cigizik befulladok, köhögök. Ha nem mellettem szívja ,akkor meg a szagát nem tudom elviselni. Nagyon utálom, hogy óránként rágyújt és nem bírja ki nélküle,az életében első a cigaretta kb..

2013. aug. 18. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Asszem, ez nagy dilemma lesz majd még neked később...


Csak elkeserítésként mondom, hogy azt az embert, akinek a házastársa -nagy valószínűséggel, és leginkább- a dohányzás miatt lett súlyos beteg, v meg is halt, még a párja sorsa sem tudja eltántorítani a dohányzástól. Neked pedig még semmi bajod sincs.

2013. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A függőségről leszokni nehéz dolog. Elsősorban neki kellene hogy elhatározása, terve legyen, és eldöntse hogy hamarosan le szeretne szokni, vagy pedig neked kellene határozottabbnak lenned azt mondanod hogy a közeledben nem dohányozhat. Akkor legalább neked nem ártana, csak magának, de helyette nem dönthetsz sajnos. Azt nem értem hogy minek vagy a közelében ha dohányzik? Annyira megkérhetnéd hogy legalább menjen arrébb és ezt neki meg is kellene értenie, hogy nem vele van bajod, csak a cigit nem bírod.
2013. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Aki nem akar leszokni annak ne erőltesd.
2013. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy. ha szereted őt akkor is szereted ha füstölög. Ha meg nem szereted annyira, hogy elfogadd, hogy dohányzik akkor azt a kapcsolatot már megette a fene
2013. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sativus ***** válasza:
én a helyébe már régen letettem volna vagy figyelnék rá h ne asztmás barátnőm mellett szívjam -.- beszélgess el vele komolyan
2013. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Asztmás vagy, és melletted szivja azt a mocskot...

Mekkora egy figyelmetlen féreg a barátod.

Pont neki kéne,hogy vigyázzon rád! Nem tönkretennie kéne!

2013. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!