Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Open officeban dolgozom,...

Open officeban dolgozom, miután dohányzó kollégák bejönnek dohányzásról, csípő/szúró/égő érzést érzek a szememben, mit tehetnék, hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom, és nekik sem mondhatom, hogy munkaidőben ne dohányozzanak, ablak folyamatosan nyitva van, de így is.
2019. szept. 9. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze az Open Office szoftvernek a dohányzáshoz?
2019. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem, de feltételezem, azt jelentené, hogy számítógépezel egész nap. Ez magában is kikészíti a szemet.

Vagyél valami szemnedvesítő szemcseppet használni.

2019. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Open office, azaz egy nagy helyiségben dolgozik sok ember.
2019. szept. 9. 15:27
 5/10 A kérdező kommentje:
"számítógépezel egész nap. Ez magában is kikészíti a szemet." - Számítógépes munkát végzek, tartok szünetet is. Nemdohányzó közegben ugyanez a probléma nincs. Sajnos a szemem érzékeny az ilyenekre. Azon kívül van valami javaslat, hogy folyamatosan szemcseppezzek naponta többször, ahányszor a dohányzók kijárkálnak?
2019. szept. 9. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a maszk a szememet nem védi. :-)
2019. szept. 9. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne szemcseppezz. Csinálj amit akarsz.
2019. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szemcseppnél jobb és hosszú távon költséghatékonyabb megoldást keresek, ami munkahelyen is kivitelezhető irodai környezetben. Talán vannak itt olyanok, akiknek már bevált valami. Nemdohányzó családban nőttem fel.
2019. szept. 10. 06:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el, más is nemdohányzó családban nőtt fel, mégsincs ilyen problémája, hogy bejönnek dohányosok a szobába, és neki máris elviselhetetlenül kiszárad, könnybe lábad a szeme... nevetséges.
2019. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2019. szept. 13. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!