Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mit kapok ha...

Szerintetek mit kapok ha elkapnak hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Mindig elszívok egy szálat az utcán mikor megyek valahova. Így biztosan le fogok bukni ha valaki beköp előbb utóbb. Anyám 15 évesen kezdte apám úgy 16. Én most vagyok 17. Valószínüleg idióták lennének tíltani ha ők is akkor kezdték.
2019. szept. 17. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerjük a szüleidet, csak Te. Tehát ennyiből nem lehet tudni, hogy agyonvernek majd érte, vagy megveregetik a válladat.
2019. szept. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha felelős szüleid vannak, akkor nem nézik jó szemmel sőt...

Én 14 évesen kezdtem cigizni most 28 vagyok van 2 gyerekem és nem engedném, hogy cigizzenek. Na, nem azért mert sajnálnám tőlük hanem, mert függősséget okoz és nagyon nehéz leszokni róla/többször próbáltam, de nem sokáig bírtam persze ez az én gyengeségem is/ de miért akarnák a gyerekeimnek is rosszat, hogy ezzel küszködjenek és kockára tegyék az egészségüket? Tapasztalatból 'tiltanám' nem úgy mint nekem, hogy együtt cigiztem 16 évesen anyummal...

2019. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kis szidást biztos.
2019. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!