Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 9 hónapja nem dohányzom,...

9 hónapja nem dohányzom, igazából nem is hiányzik, de ha pár havonta rágyújtanék hülyeség lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 évesen kezdtem, 23 évesen hagytam abba. A lerakás nem volt nehéz, egyik napról a másikra. Nem is hiányzik. Jobb a közérzetem, jobban megy a sport. Jobb így ez kétségtelen. A napi x szál cigi sok esetben unalomból van, és egy rossz berögződés. Ami hiányzik vagy talán jól esne, ha rágondolok h elmegyek külföldre nyaralni pl. akkor úgy rágyújtanék. Csak akkor úgy megszakadna ez a sok hónapon át tartó "tisztaság". A másik hogy azért sok példa is van arra, aki leszokott. Egy két szálat elszív és visszaszokik mert "miért ne" "egyszerélünk" bla bla Bár én nem vagyok ilyen felsogású, erősakaratom van

2019. júl. 28. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A cigifüggő ugyanolyan mint az alkoholista. Max olyan van aki nem iszik\nem bagózik, de igazából függő maradt. Először egy szál cigi, utána már napi egy doboz, mert miért ne?
2019. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem igen. Sőt szerintem tudatalatt hiányzik Neked, mert akkor nem jutna eszedbe, hogy pár havonta rágyújts. Ha igazán erős akaratod van, akkor többet nem gyújtasz rá.
2019. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha erős akaratod van, akkor ne szívj el egyet se. Na, most tesztelheted, hogy tényleg annyira erős e az akaratod.
2019. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez már nem a sóvárgás kategória, mert a hétköznapokhoz, kávéhoz, akár a baráti társaságokhoz sem hiányzik mint kellék, csak nyaraláskor olyan jó feelingje lenne a tengerparton pl
2019. júl. 28. 11:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Minek gyújtanál rá ennyi idő után? Az olvasásnak, sörözésnek, sétálásnak, zenehallgatásnak stb. ugyan olyan jó lehet a feelingje egy tengerparton. Nem tudom te hogy vagy vele de én pár nappal miután lettetem a cigit megpróbáltam rágyújtani szintén a "feelingje" miatt és majdnem behánytam tőle, rosszul voltam már az első slukktól. Szóval ha ilyen szépen leszoktál és megvagy nélküle akkor szerintem nem kéne rágyújtanod mert lehet, hogy nem fog jól esni, sőt.
2019. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utolsó igazad van, mióta nem cigizel?
2019. júl. 28. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
14-től 20 éves koromig dohányoztam (sajnos).
2019. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi véletlenül elküldtem. Szóval az lemaradt, hogy több mint 1 éve raktam le cigit. :) Bár előtte is voltak próbálkozásaim.
2019. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt korábban próbálokozás. Csak most és kész. Nagyon rikta, aki így a húszas éveiben hagyja abba. Én is jobban érzem magam, és kijelenthetem, hogy nem hiányzik. Én nem sajnálom, mert örömmel gondolok rá. Akár a kollégiumban itt ott jó dolog volt cigizni.
2019. júl. 28. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is szerettem cigizni csak egy idő után elkezdett random "szúrkálni" a tüdőm mindamellett, hogy nehezebben kaptam levegőt, nem éreztem ízeket, nem nyugtatott már meg, büdös voltam, köhögtem stb. Így könnyen letudtam szokni. Szóval nem ajánlatos újra rászokni ha már sikerült végre letenni.
2019. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!