Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A hugom teljesen ki borult...

A hugom teljesen ki borult lelkileg, egy-két mondat, azaz állítás miatt. Szerintetek igaz? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

13 éves a hugom és egy rossz társaság rászoktatta a dohányzásra. Azóta levakartam őket a hugomról, de sajnos eléggé durván rászokott a dohányzásra.

-Az iskolában sokan bántották, hogy nincs melle/segge. És mivel rá szokott a dohányzásra, ezért olyanokat is mondanak már neki, hogy emiatt nem is fog nőni se a melle, se a segge sőt magasabb sem lesz! Én ezzel nem vagyok tisztában 18 évesen akármennyire is ciki is. Szerintetek tényleg nem fog tőle nőni? Vagy mit mondjak neki ami miatt nem lesz ki így lelkileg emiatt...



2019. szept. 18. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mellméretre sztem nincs hatással, de nyílván egészségromboló.
2019. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a dohányzásnak a mell-segg mérethez.
2019. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Más problémákat fog okozni.
2019. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy cingár gyereket,aki 12 évesen kezdte a bagózást.Kétméteres,130 kilós drabális barom lett belőle.(Aztán huszonévesen elvitte a tüdőrák.)

A húgod még növésben van,segge/melle majd lesz(genetika kérdése),viszont a fejlődésben levő szervezetét nem kellene cigivel szétb***ni.Az iskolatársai véleményét meg nyugodtan szarja le,úgyse számít semmit.(Erre idővel magától is rá fog jönni.)Ne cigizzen,mert pár év múlva nem csak lelkileg lesz ki.

2019. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmi köze.

Genetikától függ.

De ha valaki gyerekként szokik rá, annak sokkal nehezebb lesz majd leszoknia.

2019. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!