Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti is szomorúak vagytok, mert...

Ti is szomorúak vagytok, mert ilyen egészségtelen a dohányzás?

Figyelt kérdés
Ha tehetném egész nap cigiznék, idő és pénz sem számítana. De inkább nem teszem, mert egy idő után fulladok tőle, büdös is leszek, meg semminek nem tesz jót, ráadásul bűntudatom is van. Bárcsak ne lenne ilyen egészségtelen. Vagy vidámabb életem lenne hogy ne gondoljak ennyit rá.
2019. szept. 21. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szegénykém. Gondoltál volna erre, még mielőtt drogfüggő lettél.
2019. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én leszarom a nyomorodat, részemről 11 év dohányzás után leszoktam.
2019. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is imádok cigizni, de már nagyon köhögtem tőle. Úgy látszik nem vagyok elég kemény hozzá :)

Azt csináltam, hogy átszoktam erre az IQOS-ra. Az a csúnya fajta köhögés abbamaradt teljesen. Normál cigit nem szívtam majd' 2 éve. Viszont erről az IQOSról már könnyebben le tudok mondani, most érlelődik bennem a gondolat.

2019. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Remélem nem komoly. Ha komoly hány éves vagy, 10? Akkor nem neked való ez a dolog.

Válaszolva kérdésedre: Igen, káros. Több száz ràkkeltő anyag van benne, és több ezer egészsègre káros anyagot tartalmaz. Nem tetszik ez? Megértem. Szokj le.

Üdv, egy exdohànyos.

2019. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
65%
Mi van, átjöttél a politika rovatból?!
2019. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 qkker1 ***** válasza:
84%

"


Mi a kérdés?


Remélem nem komoly."


Idióta troll, eddig a politika rovatot szemetelte tele, nem tudom, miért nem bäszták még ki?

2019. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szomorkodom. Régóta dohányzom, és mellette egészséges vagyok, 40 felett. Nem köhögök, nem fulladok, szoktam futni, edzeni is. Ettől függetlenül jó lenne leszokni, de a pénz miatt leginkább. Neked sokkal több okod van, hogy letedd.
2019. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Emellett még irigy vagyok azokra is, akik semmilyen komoly fizikai mellékhatást nem érzékelnek. Amikor még nem dohányoztam, de rendszeresen kerékpároztam, elmentem egy versenyre. Rendesen kihajtottam magam, levegő után kapkodva, a cél után meglátva a sör mellett dohányzó olasz versenytársaimat, mintha csak egy délutáni tekerés után relaxálnának, elég hitvány semmirekellőnek éreztem magam.
2019. szept. 21. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Barom
2019. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!