Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha havonta elszívok kb.1...

Ha havonta elszívok kb.1 doboz cigit az sok?

Figyelt kérdés

Néha-néha szoktam rá gyújtani nem vagyok függő, havonta, másfél havonta szokott elfogyni egy doboz, szerintetek ez sok?

16/F


2019. szept. 25. 21:00
 1/4 anonim válasza:
Nem. Mindenki így kezdi.
2019. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit minek? Ha nem vagy függő akkor ennyit se szívj.
2019. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor most jelenleg 16 évesen ennyi cigi nem sok, de rohadt jó úton haladsz afelé, hogy függő leszel. Ne szívj ennyit se, mert rájössz, hogy feszültséglevezető. Most hagyd abba, amíg lehet. Most még simán le tudsz róla szokni. Minek szívod? Én bagós vagyok, napi 1 dobozzal szívok. Ugyanígy kezdtem, csak szólok. Se füves, se semmi. Még életemben nem szívtam füves cigit, de előbb-utóbb a sima dohány is arra való, hogy levezesse az ember a feszültségét. Évek után kimondottan függőséget okoz. Alig várod, hogy rágyújthass. Most még jókor van abbahagyni. Mert aki elkezdi ilyen ritkasággal, azok 99%-ban dohányozni fognak rendszeresen, napi több szállal.

Ha rám hallgatsz, abbahagyod. (25 éve dohányzom)

2019. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok.
2019. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!