Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elszívok 1 fél doboz...

Ha elszívok 1 fél doboz cigit, attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm el akar menni bulizni, meg mondta, hogy vegyünk cigit meg minden...előtte csak 1x próbáltam ki, de nem szoktam rá. Hogyha most valamennyit szívnék lenne utána valami bajom? Nem szeretném ha a szüleim megtudnák, meg nem is szoknék rá. 16/L
2015. jan. 3. 01:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%

De ha nem akarsz rászokni (szerinted) akkor miért szívnál egy szálat is te okos?

Kiváncsian várom az okot.

2015. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mindössze kíváncsiságból, a barátnőmmel kíváncsiak voltunk, hogy milyen, ez kb 3-4 éve volt, és azóta se volt semmi, és igazából, akkor is csak 1 szívás, még 1 szál se ment el.
2015. jan. 3. 01:38
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Kiváncsiságod már kielégitetted, szívtál cigit. Büdös, drága, büdös lesz töle a szád, a szüleid úgyis észreveszik és jól bezárnak a szekrénybe, stb.

Nem dohányzol, nem vagy függő, miért csinálnád? Nem vágom a logikát.

Szívja a barátnőd ha akarja, te meg nézed és ennyi.

2015. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

a szüleim nem akadnának ki, csak szimplán nem akarom, hogy tudják...

szimplán azért, mert nem akarok kitűnni a tömegből...annyitól csak nem lesz semmi bajom, vagy igen?

2015. jan. 3. 01:44
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
De lesz.
2015. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Senki nem mondhat biztosat. De igen, lehet tőle bajod. Az már mindenképpen baj, hogy menőségi faktornak számít, hogy cigizel-e.
2015. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyitól talán nem, ha van önfegyelmed nem fogsz rászokni.
2015. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha rászoksz,akkor lesz baj,de te tudod
2015. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
16 évesen hogy vesztek cigit? A barátnőd mekkora egy gyökér lehet, hallod! Milyen moslék emberek vannak!
2015. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy ő is annyi idős, mint én.
2015. jan. 3. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!