Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1 éve nem dohányzom. De...

1 éve nem dohányzom. De mostanában úgy rágyújtanék néha. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából a mindennapokban nincs rá szükségem. 15-23 éves koromig dohányoztam. Napi 4-5 szál. De valamiért elég volt, nem esett jól ezért egyik napról a másikra letettem. Nem is küzdöttem, bár az első egy- két hét fura volt. Úgy érzem hogy nincs rá szükségem, bár lehet ha elkezdeném visszaszoknék. Csak most van bennem egy ilyen izé, hogy nem cigizek mióta és milyen ügyes vagyok. Mintha bárkinek is számadással tartoznék. Szabad akaratom van, csak utána lehet bűntudatom lenne és hibáztatnám magam. És kudarcnak élném meg, hogy nem sikerült lerakni. De ha tartanám a napi 1-2 szálat akkor sem dőlne össze a világ mert mennyiségileg nem olyan vészes. Nem? Mit gondoltok?
2019. szept. 29. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Koporsószög. Én is dohányzom. Meg is lett az eredménye. Ne szokj vissza. De ahogy írtad, szabad akarat...
2019. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után lehet többet füstölnél, inkább sportolj valamit.
2019. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"tartanám a napi 1-2 szálat" - Én nem tudtam tartani, szépen visszaszoktam, és már sok komoly bajom van emiatt. A dohányzás csapda, a legjobb nem elkezdeni, örülj, hogy abbahagytad, csak így tovább!
2019. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!