Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr a könyvében 3...

Allen Carr a könyvében 3 érvet hoz fel: egészség, társadalmi megítélés, pénz. És ha engem nem érdekel egyik sem, ahogy az egész életem?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz leszokni,nem mindegy?Vagy mi lenne a kérdés?
2019. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokkal többet is felhoz. Megfosztva a friss levegőhöz való jogtól, legyengült immunrendszerrel élni (ezt is ecseteli). Leírja, milyen rossz függőségben élni, hogy a dohányosok x idő után elkezdenek mocorogni, alig várják, hogy rágyújthassanak és akkor érzik a megnyugvást, amit a nemdohányzók folyamatosan éreznek, mert nincs függőségük. Elmagyarázta, hogy ha ez az érzés hiányzik, akkor menj be a munkahelyedre egy kényelmetlen cipőben, ami nagyon szorít, vigyél be egy váltócipőt és kb. másfél óránként kb. 10 percre cseréld ki a kényelmesre, aztán vissza. Ilyen a dohányzás szerinte.

Több mint 10 éve olvastam a könyvet, nem biztos, hogy pontosan tudtam idézni, de nagyjából erről szólt.

2019. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!