Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám leszoktatni a...

Hogy tudnám leszoktatni a cigiről?

Figyelt kérdés

Igazabol nem rendes dohanyrol beszelunk, fuves cigi :(

Egy fiu akt megismertem, megszerettem. Imadok vele lenni, bar ugy erzem kisse befordult szemely. Barataival gyakrabban van mint velem es .. akkor is megy a dolog khm a cigi.. Erzi, hogy szeretem, erzem hogy o is, nem mondja ki de en tudom.. azt gondolom sok ez amit tolem kap ez a szeretet.. nem tudja talan mit kezdjen vele.. nem akar eldobni,. szerintem a cigi es a rossz tarsasaga itt kozrejatszik. Szeretnem hogy elhagyja ezt a rossz utat amin van es becsulje meg ezt a dolgot koztunk, hogy szeretem es neki is jobb lenne ez..


2019. okt. 10. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgy nem tetszik valami/valaki, hogy össze sem jöttetek, akkor nem ő az igazi, és van benne valami. Inkább keress egy olyan srácot, aki veled tölti a minőségi időt, és ténylegesen szeret.
2019. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ha rajon dolgokra egy ido utan? Neki mindegy, ha ott hagyom vagy sem, neki ott a cigi es a haverok.. de most en itt vagyok neki, gondolkozzon. Tudom hiaba mondanam neki hogy legyszives fejezd be, mert ezt nem turom el, nem hiszem hogy igy valamit elernek. Mas nyelvet is beszelunk, megbonyolultabb, de szeretnek adni eselyt nekunk.
2019. okt. 10. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hagyd el...


Vörös szem, jár a dekk a körökben

Köhögtem az első slukk meggyőzött

Örökre, a rabja vagy, az örömben

Úszó felhők elzárva az üveg cölöpben


Ez tisztít, spanom hagyd el a hisztit

Én fényezem az ütemet, míg más csak rá piszkít

Bírd ki, ha kínálnak csak idd ki,

A bongból a füstöt a végéig szívd ki"

2019. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!