Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohànyosok miért sétáltatjàk...

A dohànyosok miért sétáltatjàk a cigit?

Figyelt kérdés
Sokszor látom az utcán, főleg, amikor előttem sétál egy dohànyos, hogy szinte hosszú percekig bele sem szív a cigibe, csak fogja a kezében a füstölgő bagót. Ilyenkor általában több jut nekem mint neki. Az lenne a kérdésem, hogy mire jó ez? Miért nem szívja el minél gyorsabban, hogy ne a mögötte haladók szagoljàk azt? Tud erre nekem valaki valami magyarázatot adni?

2019. okt. 21. 07:40
 1/7 anonim válasza:
24%
Az csak dísz
2019. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A cigizés nem egy "teljesítmény", amit minél gyorsabban "le kell tudni"! Ez olyan, hogy ha iszol egy pohár bort vagy egy üveg sört, vagy eszel egy süteményt (azt vászd ki, amelyiket szereted), akkor azt sem a lehetö leggyorsabban akarod magadba tölteni, hanek szép lassan élvezed a fogyasztását!
2019. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha egy cigit hosszú percekig nem szívnak, akkor az nem füstöl, hanem kialszik.
2019. okt. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Akkor miért érzem mégis az "illatát"? 😀
2019. okt. 21. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Én direkt tartom úgy, hogy más is szagolja, hogy ne csak én károsodjak
2019. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
61%

12:29

Az ilyet patkánynak nevezik.

2019. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs kutyám...
2020. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!