Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan NE tüdőzzem le?

Hogyan NE tüdőzzem le?

Figyelt kérdés
Na tehát,szeretnénk venni egy szivart kipróbálás céljából,de amiért doháhányzom félek hogy ösztönösen letüdőzöm. Kezdésnek vettem egy doboz szivarkát és nem bírom nem letüdőzni, tudnátok valami tippet adni hogy hogy ne tüdőzzem le? (Antidohányosok kíméljenek)

2019. okt. 21. 16:54
 1/3 Argloss ***** válasza:

Számítástechnika, hardverek? Hmm...

Nos több gyártónak is vannak hardveres tűzfalai, de nem feltétlenül alkalmasak arra amit te szeretnél.

Esetleg azt megpróbálhatod, hogy értesítőt állítasz be a telefonodon.


Amúgy szívószál, pohár víz, fantázia és sok gyakorlás.

2019. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz kategóriába írtam!
2019. okt. 21. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyan olyan dohány, csak még a papír sincs ott,(akármelyik Dr Neve Nem Jut Eszembe, alapján ugye kiderül az is hogy a füstszűrős cigik károsabbak részben mint a csigások mert akárhogy mittom én hogy kérdezz egy orvost osztják oldják v fa szomtudja milyen szak szó kéne ide, és így apró "légjáratokba" is be tud menni a füst, bár tény a szivar vastagabb, de ki mondja hogy nagyot szívj bele?
2019. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!