Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy cigiztek anyukak ugy...

Hogy cigiztek anyukak ugy hogy a kis gyereketek ne érezze rajtatok? Vagy mikor szoktatok ragyujtani?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyuka vagy, akkor NE dohányozz, ennyit megtehetnél a gyereked egészségéért!

Nem csak a direkt dohányfüst árt neki, hanem a rajtad lévö szag/büz is, emellett rossz példát mutatsz neki, és jó eséllyel rászokik emiatt ö is a dohányzásra!

2019. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Zárt térben sosem gyújtok rá, kimegyek a teraszra, így a ruháimon, hajamon nem igazán lehet érezni, a lakás füstmentes. Amikor kisebbek voltak, akkor cigiztem, amikor aludtak vagy épp nem voltak körülöttem. Kézmosás, mentolos rágó. Terhesség és szoptatás alatt nem dohányoztam. Később sajnos visszaszoktam rá, nem vagyok rá büszke, de ez van.
2019. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele...Most Te titkolod előle, hogy cigizek, pár év múlva Ő fogja előled. Majd akkor emlékezz vissza erre az időre, és kérdezd meg majd itt gyk-n, hogy hol rontottad el.
2019. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
e-cigizz vagy ne szívj semmit.
2019. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!