Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek hogy sikerult egyik...

Kinek hogy sikerult egyik naprol a masikra nem ragyujtani?

Figyelt kérdés
Le szeretnek szokni a cigirol. Valaki valamilyen tipp? Ami segithet es konnyebben leteszem.
2019. máj. 1. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy hagytam abba, hogy elfogott a dobozom és egyszerűen nem vettem többet. Tele volt a puttonyom az állandó cigi utáni mászkálásból, meg iszonyúan sajnáltam rá a pénzt. Havi szinten valami 35-40ezret vágtam ki rá, egyszerűen elképesztő pazarlás. Szégyelltem is magam emiatt, mert ehhez kb hülyének kell lenni, hogy ezt csináld, meg tényleg betelt a hócipőm, hogy állandóan azzal foglalkoztam, hogy legyen nálam elég. Tudatosítottam magamban ezeket, meg hogy mekkora birka vagyok, talán bégetnem is kellene, és elhatároztam, hogy ennek a doboznak a végével annyi volt a ciginek, én nem rabszolgáskodok itt.

Ennek egy éve, nagyon megérte, már eszembe se jut. Sokkal egészségesebb vagyok, sportolok is (korábban nem bírtam). A megtakarításaim 450ezer forintnál járnak valahogy. Szerintem önmagáért beszél.

2019. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Nyilván ezt nem tanácsként, csak tapasztalatként mondom, mikor vírusos szezonban arcüreg, középfül és mandulagyulladásom volt még csak gondolni sem tudtam rá. Előtte azért betegen is rá-rá gyújtottam, főleg ha nem légzőszervi bajom volt, de akkor, az a megbetegedés szörnyű volt. Egyáltalán nem is kívántam, csodálkoztam is, nem mintha el tudtam volna szívni akár csak egy szálat is. Úgy tudom az első hét a legnehezebb, nekem nagyjából háromba telt, hogy érdemben javulni kezdjek, tehát ez bőven fedezte azt az időt. Arra szeretnék célozni, hogy szerintem mindenképp kell keresned valamit, amit csinálsz és nem tudsz miatta rágyújtani. Nagyon fontos valami tevékenység és hogy ne legyen lehetőséged, mert nehéz az embernek önmagának parancsolnia, ha a szervezete függő és minden adott, hogy ezt kielégítsd.
2019. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akarni kell és sikerül.

Én 20 év után tettem le, de egyáltalán nem hiányzott, pedig addig 2 dobozzal szívtam naponta.

2019. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Allen Carr könyvét olvastam el. Igaz, hogy nagyon le is akartam szokni, de a könyv megerősített és szerintem ezért nem is szoktam vissza azóta sem.

A könyv kering a neten magyarul is, ha érdekel keress rá.

2019. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Detto mint az első. Vasárnap délután 6 fele vettem észre, hogy csak 2 szál cigim van ès az nem lesz elég. Épp hajmosás után voltam màr pizsiben, kint ideg, sötét (február eleje) morgolódtam, hogy nem igaz, hogy most akkor el kell mennem cigiért. Ezen úgy felhúztam magam, hogy azóta nem gyùjtottam rà:) Gondoltam magamban, menjen a franc, inkább holnaptól nem cigizek, lassan 3 hónapja 10 év füstölés után. Mondjuk nekem kellett tapasz 1 hónapig ès a mai napig néha elràgok egy nikotinos rágót, nekem sokat segítettek ezek.
2019. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik... De kb 4 emberrel chatelek akik le szeretnének szokni... Amikor nagyon ránk jön a cigizhetnénk akkor írunk egymásnak elkezdünk beszélgetni addig amíg el nem múlik a sóvárgás... Sokat segített... Ha gondolod csatlakozz te is!


[link]

2019. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem ez a könyv segített!Ne becsüld le! Megéri az árát!!!!


[link]

2019. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!