Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idővel lehet dohányzás...

Mennyi idővel lehet dohányzás leszokás után rágyujtani?

Figyelt kérdés
5 hónapja, hogy nem dohányzom 8 év dohányzás után. Ma buliba vagyok és nagyon szeretnék elszívni 2-3 szál cigit. Ha elszívom, visszaszokok?
2019. máj. 26. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mennyi idővel lehet dohányzás leszokás után rágyujtani?"


SOHA!

2019. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukám 15 évvel a leszokás után gyújtott rá egyszer és azóta nem tudja többé abbahagyni
2019. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza.
2019. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármikor rá lehet, csak bőven meg van rá az esélye, hogy visszaszoksz szépen fokozatosan.
2019. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vissza.
2019. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kicsit kakukktojás vagyok, mert ugyan letettem az cigit 10 év után, de helyette elektromos cigit szívok kb 5 éve lassan.


Összejövetelkor ha megy egy kis alkoholizáció, akkor szoktam kérni 1-1 cigit "csak az íze kedvéért" de annyira elszoktam tőle, hogy sokszor el se tudom szívni, maximum a mentolosat. Munkahelyen a cigiszünetben engem pl már a szaga is zavar, úgyhogy én nem félek attól, hogy visszaszoknék valaha. :)

2019. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 10 év után leszoktam... Fél évig egyáltalán nem cigiztem... Aztán nagyon lelki trottyba kerültem és elszívtam egy dobozzal... Azóta havonta egy dobozzal elszívok... De ezt így nem bánom... Nem kell végleg búcsút vennem a cigitől de ez az egy doboz nem káros nem is kerül sokba és nem is vagyok tőle bűdős...
2019. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!