Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Láncdohányosok, ti ezt hogy...

Láncdohányosok, ti ezt hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem zavar, ha valaki kulturáltan dohányzik.

De van pár ismerősöm, akik nagyon durvák. Nem lehet egy órára leülni velük beszélgetni vagy szünet nélkül megnézni egy filmet, mert állandóan ki kell menni cigizni.

Ha vonattal kell hosszabban utazni, akkor végig ezen görcsöl, hogy mikor lehet cigizni. Ha autóval megyünk óránként meg kell állni 10 percre.

Persze a témát nem lehet felhozni, mert akkor idegesek lesznek. Titeket nem idegesít ez marhára? Mert kívülállóként nagyon idegesítő...


2019. nov. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon idegesít, egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért kell cigizni, tehát konkrétan semmi de semmi jó hatása nincs :D De lehet, hogy én vagyok a hülye
2019. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is idegesit ugy, hogy en is cigizek, sot regebben lancdohanyos voltam. Ki lehet birni igazan azt az idot amit megall a vonat vagy vege lesz a filmnek, sot illik a tarsasag tobbi tagjahoz is alkalmazkodni.
2019. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon idegesít ez. Én is cigiztem még egy éve, de soha nem tudtam volna azt csinálni, hogy film közben kimegyek, vagy nem bírok ki egy utazást, vagy nem élvezek valamit anélkül, hogy ne a cigi járna a fejemben. Én ezt el sem tudom képzelni. Adott egy randi például, ahol elmennek étterembe, eltöltenek ott 1,5 órát és addig az egyik fél azon görcsöl, hogy mikor mehet ki cigizni? Így nem is képes figyelni 100%-osan a partnerével sem, meg semmire. A munkahelyén a munkàjàra, film közben a filmre, stb? Borzasztó. És ezt valaki élvezi.

Jelenleg már csak elektromos cigarettàt szívok, de van hogy napokig hozzá sem nyúlok, mert nincs rá lehetőségem, mégsem változok át idegbeteggé.

2019. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben velem is volt olyan, hogy nem bírtam ki 1-2 órát anélkül, hogy rágyújtanék. Ha tudtam, hogy valahol nincs lehetőségem akkor cigizni, amikor kedvem van, már emiatt is sokkal inkább hiányzott, állandóan ez járt a fejemben, ezért igyekeztem kerülni az ilyen helyzeteket, ugyanakkor magamat is utáltam emiatt. Sz.r dolog az ilyen szintű függőség, mindenkinek.

Egy ideje adalékmentes cigit szívok, hatalmas a különbség. Ha dolgozok, vagy vendégségben vagyok, észre se veszem, és már el is telt 3-4 óra úgy, hogy eszembe se jutott a cigi. Lehet, hogy leszokni is könnyebb lesz így, ha egyszer végre rászánom magam.

2019. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!