Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megvettem az eslő doboz...

Megvettem az eslő doboz cigim. De nem kell. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete nagyon kívántam a cigit. Mindig utána olvastam mennyire káros,hogy ne kívánjam,de nem tudott vissza tartani. Majd ma kértem egy piros marlbolot és láttam egy videót yutubon, Attistól (tanulom magam oldal) és akkor gondoltam azt,hogy nem akarok cigizni az agyam károsodása és száj rákosodása miatt.



Szóval mit csináljak.Kidobni nem akarok. Anyám bármikor megtalálhatja. Elpaszolni nem tudom kinek.


Elkéne szívjam?


2020. jan. 2. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem, inkább add oda valakinek.
2020. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hajléktalanok biztos elfogadják!
2020. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Dobd ki az utcán egy kukába, vagy mint ahogy előttem is írták add oda valakinek pl. hajléktalannak hátha kell vagy valamelyik ismerősödnek vagy barátodnak.
2020. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Hany eves vagy, 13?
2020. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szoktál rá, orulj neki, es ne allj neki cigizni. Tobb karos hatasa van, mint amit felsoroltal. Egy csomo felnott embert ismerek, akik szeretnek letenni a cigit, de tinikent raszoktak és sajnos nem megy nekik a leszokas.
2020. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Tedd le az utcán egy kuka szélére, pár perc alatt lesz új gazdája,
2020. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. És nagy akarat erőm és kitartásom van ezt már többen is mondták.
2020. jan. 2. 16:40
 8/16 A kérdező kommentje:
És részben akartam is a cigit
2020. jan. 2. 16:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tedd el emlékbe .Emlékeztessen arra,ilyet soha nem szabad

megvenni.

2020. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam először, hogy tedd el emlékbe, de úgy látom, még nem vagy túl rajta, úgyhogy jobb lenne mégis megszabadulni tőle. De úgy, hogy másokat se mérgezz vele. Meg a környezetet se. Tehát: mondjuk egy gyógyszertárban dobd abba a tárolóba, ahol a veszélyes hulladékot (lejárt gyógyszereket, stb.) gyűjtik.
2020. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!