Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy dohányozzak otthon?

Hogy dohányozzak otthon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam elmenni,sehova napközben sétálni. Már rászoktam a cigire,de a szüleim nem tudják. Nincs sajátszobám. Ha a lakásban gyújtok rá akkor észreveszik. Tudom ugy is lebukok egyszer,de addigis nem csak az iskilába menet akaroi cigizni,mert rohadt stresszes az életem.
2020. jan. 6. 05:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%

Azon a ku**a pincén nincs ajto se ablak? Vagy miért szorulna be a füst?

Ez a cigi miatt meghalsz duma meg unalmas.

Minden ember más. Nem lehet statisztikát csinálni az emberekből, mert más mindenki genetikaja, hajlamossagaa betegsegekre stb. Tehat hogy valamit le lehessen szűrni, az kéne, hogy egy embert klonozzunk.


Erremeg valszeg nem lesz ertelmes válaszod, ezért nem fogsz válaszolni

2020. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%

most még menőnek számít, aztán a te bajod lesz :) fel nem fogom,hogy gyerekek miért mérgezik magukat feleslegesen. biztos teljesen jót tesz az egészségnek. Nem tudom mi köze a genetikának ahhoz, hogy direktben mérgezed magad. Nagyon buta vagy. Ennyi erővel a drog is jó nem?

De ez a pincés tipp mindent visz :D

Hány éves vagy?

2020. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
61%

Most belegondolva, lehet felreertettuk egymást.

Tobb pince létezik. Regen, leginkabb a paraszthazaknal a pince egy különálló épület volt. Tehat nem biztos, hogy a haz alatt van a pince. De ez most mindegy.


Es a genetikanak sok koze van. Pl arra, hogy mennyire hajlamos az illető a betegségekre. Van aki elnyomna napi 4 dobozt semmi baja nincs, meg valaki ha 2-3 szálat mar hajlamosabb rá. Tehát ez sok mindentől függ.


És még mindig nem értem mi a baj a pincevel.

Ha pl valaki nem fával fűt, az lehet havonta nem jar le a pincébe, szóval ha egyedül van otthon,akkor senki nem veszi eszre.


Nem írtam, hogy egészséges, ki irta? Csak én a kérdésre valaszolok, nem rögtön a meghalsz dumaval jovok.

2020. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%
látod nem mered leírni mennyi idős vagy :) inkább a sulira készülj, ne itt írd a hülyeséged. ja és mégezd tovább magad.. az a legfontosabb az életben. a titokban cigizés! jó éjt!
2020. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
29%

"Nem az iskola falain belül tortenik, nem tartozik oda."

A bűzlés az iskola falain belül (is) történik, úgyhogy nagyon is oda tartozik.

2020. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
52%

21 vagyok amúgy.


De ez a baj az ilyen csolatasu emberekkel.

Senki nem mondta, hogy az a legfontosabb. Ki mondta?? De most ez a kérdés alatt kezdjek el írni a gombak szaporodásárol??


A korom meg amugy nem.mindegy? De értem en, ha nincs rendes erv valaki ellen, akkor minden szart kérdezni kell. Mert ugye nincs erved meggyozni miért nem volt igazam.

2020. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Középiskilás vagyok. A tanárok,meg pont leszarják
2020. jan. 6. 23:16
 18/37 anonim ***** válasza:
17%
Ha annyira leszarnák, akkor nem csak iskolába menet bagóznál, hanem végigcigiznél minden napot.
2020. jan. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
13%
A tanárok szarjak le, nem a szülei
2020. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
17%
A tanárokról beszélek.
2020. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!