Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy dohányozzak otthon?

Hogy dohányozzak otthon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam elmenni,sehova napközben sétálni. Már rászoktam a cigire,de a szüleim nem tudják. Nincs sajátszobám. Ha a lakásban gyújtok rá akkor észreveszik. Tudom ugy is lebukok egyszer,de addigis nem csak az iskilába menet akaroi cigizni,mert rohadt stresszes az életem.
2020. jan. 6. 05:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
22%

Olvasgass itt, például az előtted levő kérdést.

Te is ezt fogod kiírni pár év múlva.

2020. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
27%
Vagyis az utánad levő kérdés az.
2020. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

1. Nincs pincénk XD

2. Ma reggel megtátott a szomszéd és haza fele kellet a cigi és anyám megvárt a buszmegállóba. Remélem nem érezte. XD

3. A cigit kényelmesen jó elszívni. Ugy,hogy megyek az utcán semmi jó nincs benne.

4. Abba fogom hagyni, ha tudom. És későőbb,majd mikor lesz saját házam,akkor kényelmesen és jót fogok cigizni. 😊 ahw

2020. jan. 7. 16:48
 24/37 anonim ***** válasza:
36%

"Abba fogom hagyni, ha tudom."

mar most sem tudod

fuggo vagy

de most meg mindig ezerszer konnyebb lenne, mint "majd""

"És későőbb,majd mikor lesz saját házam"

attol ne felj, hogy sajat hazad lesz: el fogod bagozni az arat, ha igy folytatod...

2020. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
32%

A világ legnagyobb hulyesege ez a cigi viszi el a pénzed duma.


Érdekes, egy nem dohányzó ismerősömnek sincs se kocsija, se háza..


A dohányos sokszor csak arra költ, másra nem. Még lehet a nemdohányzó hetente dob el 8-10k-t bulikban, tehat tobbet költ mint egy cigis (nem lancdohanyos)

2020. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"egy nem dohányzó ismerősömnek sincs se kocsija, se háza"

Nem reprezentatív minta.

2020. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
66%
#24: Hagyd.. Felesleges beszélni nekik. Úgysem fogják fel. Folyamatosan mentegetőznek, mert szerintük a dohányosok nem lesznek betegek, nem is drága a cigi, megnyugtatja őket. Manapság egy gyerek annyira stresszes, hogy csak a cigi nyugtatja meg :) Kemény életük lehet. Mondjuk az a gáz, hogy a szülők pénzéből veszik, akik elől bujkálnak. Nem is pofátlansàg.
2020. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom ki irogatja nekem már a harmadik privit de nem nyitok meg egyet sem. Olvasás nélkül törlöm. Csak szólok, hogy kár erőlködni, ha káromkodás :) mert nem láttam/làtom.
2020. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Igen. 3 szálat szívtam. 2 nap. Kettőt. Nem tom mi a jó benne,de jó
2020. jan. 7. 20:04
 30/37 anonim ***** válasza:
53%

Csak az benne a jó, hogy nagyfiúnak érzed magad tőle. Pedig ha egy kicsit is nagyfiú lennél, hogy tudnád, hogy mennyire gáz titkolózni a saját szüleid előtt. Egy igazi férfi vállalja a döntéseit, meg a következményeit.

És: egy csomó minden mástól is nagyfiúnak érezhetnéd magad. Ezeket kéne felfedezned, nem azon filózni, hogy mi a jó a cigiben.

2020. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!