Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy dohányozzak otthon?

Hogy dohányozzak otthon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam elmenni,sehova napközben sétálni. Már rászoktam a cigire,de a szüleim nem tudják. Nincs sajátszobám. Ha a lakásban gyújtok rá akkor észreveszik. Tudom ugy is lebukok egyszer,de addigis nem csak az iskilába menet akaroi cigizni,mert rohadt stresszes az életem.
2020. jan. 6. 05:40
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Maximalista vagyok amimiadt nem ismerem el a sikereimet,de belátom hogy eddig sok mindnedt elértem( lekopogom). A tudás nekem fontos,úgy hogy ebben is hátrányos helyzetű vagyok. Kemény munkával érem el a jó tanulási átlagom. Emelett beszéd hibás vagyok,ami mindig bennem van,a félelem a stresz.

Nem a cigitől érzem magam nagynak,mivel a barátaim elől is titkolom. Az utcán is elég gáznak érzem a cigizést.

Szóval nem menőzésből csinálom

2020. jan. 7. 20:40
 32/37 anonim ***** válasza:
62%
A maximalisták maximálisan törekednek arra is, hogy megtartsák az egészségüket, úgyhogy a cigi szóba se jön náluk.
2020. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
De minden másba az vagyok. Tanulás, öltözet, hogy másokat szórakoztassak,(ahogy tudom) , a legjobb legyek nehézséggekkel is stb.
2020. jan. 7. 20:52
 34/37 anonim ***** válasza:
39%
Inkább sehogy.
2020. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Ennyire nyomorék hogy lehetsz hogy a saját szüleidnek nem mondod el?
2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Utolért már a vírus?...
2020. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#36

Miért érte volna utol?

2020. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!