Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti cigiztetek 13 évesen?

Ti cigiztetek 13 évesen?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődök. :)

2020. jan. 16. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És azóta sem.
2020. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én 15 évesen "kóstoltam" meg, de mivel nincs íze, nem láttam meg benne semmit se. Azóta különleges alkalmanként szoktam szivarozni (vaníliás és meggy ízesítésben), de arra se szoktam rá.
2020. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azóta se cigizek. csak 5-10x vizipipaztam az eletemben...
2020. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 7-8 éves voltam, apukám még "koca" dohányos volt, és ő engedte, hogy a szájában lévő cigit én gyújtsam meg a gyújtóval. Az egyik ismerősünk is ráakart gyújtani..és megkérdeztem tőle, hogy meggyújthatom-e a cigijét. Erre ő a számba adta a szál cigit, és meggyújtotta (nő volt az illető). Én letüdőztem és majd meg fulladtam..., már akkor tudtam, hogy én soha nem fogok dohányozni.

És ez így is lett!!

Soha nem szívtam el egy szál cigarettát sem!

40/N

2020. jan. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Jelenleg 30 éves vagyok és most is csak kb. fél évente szívok el 4-5 minőségi ízesített cigarettát vagy szivarkát , általában valami buli, vagy egyéb összejövetel alkalmával.
2020. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom akkor még meg sem fordult a fejemben hogy valaha dohányozni fogok. Sajnos azóta valahogy csak rá szoktam mint a cigire mint más dolgokra is, hatalmasat csalodtam magamban
2020. jan. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!