Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ecigaretta okozhat el nem...

Az ecigaretta okozhat el nem múló hörgőgyulladást? Több mint fél éve ecigizek és mostanában jött nekem ez elő

Figyelt kérdés
vape,ecigi,ecigaretta,hörgőgyulladás
2020. jan. 20. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Okozhat, igen. Érdemes volna elmenned egy pulmonológushoz. Lehet, csak vmi vírus,de lehet, hogy a dohányzási szokásaid miatt alakult ki (vagy a kettő együtt is lehet).
2020. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Egyes esetekben biztos,de egyáltalán nem jellemző. Az ecigi porlasztásának egyik jelentősége,hogy a folyadékszemcsék olyan kicsik,amik ha oda be is kerülnek,akkor sem okoz nagy gondot, felszívódik, vagy felköhögöd,na ez az elvi rész.

Viszont sufnituning cuccokkal,nem megfelelő folyadékkal, nagy teljesítménynél nincs kizárva.

Irritáció okozhat ilyen tünetet,vagy allergia,de amúgy ezt hamar el lehet dönteni,mert abbahagyod és akkor máris kiderül.

2020. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De amint felköhögtem azt a sárga slejmet egyből elmúlik ez a hörghurut köhögés,még nyáron elég sokat cigiztem csak átszoktam az ecigire lehet,hogy csak tisztul a tüdőm a cigi után?
2020. jan. 20. 22:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm válaszotokat!
2020. jan. 20. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
El nem múló hörgőgyulladás nincs. Minden elmúlik egyszer.
2020. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja értem,szóval most sima cigitől van.Igen,ettől lehetséges.
2020. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet minden tőle.

2020. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!