Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 1 cigi 17 évesen?

Heti 1 cigi 17 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tulajdonképpen ma délután haverokkal mentem sétálni és az egyikük elkezdett cigizni és miután elszívta a felét odaadta nekem hogy szívjam el. Jó volt tetszett, most csináltam először. Mivel nagyon tetszett azt mondta hogy jövőhéten is hoz majd egy szálat és odaadja nekem. Az igazság az az hogy érzem azt hogy akarok még egyet és még egyet. DE! Azért a fejemben ott vannak azok a tények a cigiről. Hála az égnek tudom kontrollálni az agyam még függőség közben is szóval lekorlátoztam saját magam heti 1 szál cigire. 17 évesen lehet ettől a heti 1 cigitől bajom? Egyébként marlboro touch volt. ÉS légysz aki tudja az fejtse ki egy kicsit amire gondol tehát ne csak egy igen vagy nem választ írjon hanem pl indoklást vagy valamit. Szidkozódást kérlek mellőzzük. (privátban is válaszolok bárkinek)



2020. jan. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Heti 1 száltól semmi bajod nem lesz. En 30 eve szivok napi 2 dobozzal es még mindig elek.
2020. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fél cigitől még nem lehetsz függő. De ha szépen beépíted heti 1x, majd 2x, heti 1 doboz, végül úgyis oda jutsz, hogy ráfüggtél és akkor baszhatod. Es ne hidd azt, hogy könnyen le lehet szokni róla, rengeteg ember küzd ezzel.
2020. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Most még van választásod. Mindenki a "csak 1 szál"-lal kezdni! Szeretnéd, hogy állandóan büdös legyen a szád, a ruháid, a bőröd(bizony, ha már elég sokat dohányoztál, abból is árad!!), állandóan "krákogj", köhögj, nehezebben vedd a levegőt, csökkenjen a szagérzéked? Ha fiú vagy, akkor hosszú távon még okozhat merevedési zavarokat, sőt, impotenciát is, ha lány, akkor ezerrel pusztítja a petesejteket. Nem mellesleg rohadt sok pénzt elvisz, tök feleslegesen. Tényleg ezt akarod?
2020. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Már egy száltól is büdös leszel. És ez azonnali hatás, nem kell rá várni harminc évet, mint az érszűkület miatti amputálásra.
2020. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hosszútávon lehet ha nem tudod tartani a mértéket.
2020. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem cigizel, nem kívánod. Ha elkezded, akkor viszont fogod, előre pedig nem tudod megmondani mennyire, rászokhatsz rendesen. Mi értelme van heti egy szálnak is, ha azt is várni fogod hogy mikor szívhatod el? Ne keserítsd meg az életedet, tudom hogy kíváncsi vagy, de ez tényleg nem éri meg.
2020. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem,hogy ettől bajod lenne, persze az a legjobb ha egyáltalán nem dohányzol! Ha ezt a szokásodat rendszeresen és hosszútávon akarod folytatni akkor mindenképp tartsd meg a a heti egy szálat, és nehogy nagyon ráfüggj!
2020. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!