Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásról való leszokás...

A dohányzásról való leszokás után mennyi idő elteltével voltatok úgy, hogy már egyáltalán nem sóvárogtok a cigaretta után?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 14:43
1 2
 11/14 gustty válasza:

Tkp. akkor szoksz le a dohányzásról, amikor már álmodban sem akarsz rágyújtani.

Nem beszélve a környezetedről.Rossz az illata a ruhának, bőrnek,hajadnak. Ez főleg a nők körére érvényes. Hogy akarnak munkát vállalni kulturált környezetben, ahol nem elfogadott az ilyesfajta megjelenés, illatfelhő. A pacsuli nem fedi el, csak időlegesen, az is irritálhat másokat. Nem kell rászokni és kész.

2020. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Tíz éve szoktam le. Az első két hét volt nehéz. Ezután sokáig eszembe sem jutott a cigi. Öt évre rá valahogy mégis visszaestem. Most két éve megint nem szívom, de gyakran sóvárgok utána. Aki sokáig dohányzott és abba hagyja, az örökre dohányos marad, csak kibírja, hogy nem gyújt rá.
2020. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Aranypanda ***** válasza:

Én egy gyerekes csellel szoktam le, mert sajogni kezdtek elöl a fogaim, és tudtam, hogy elhal bennük az ideg a nikotintól, és megbarnulnak belül.

Kell naponta tornázni, kell hashajtót szedni.

Nem szabad cigre gondolni sehogy se.

A csel: vettem mindenféle vitamint, nyomelemet, táplálék kiegészítőt. Amikor hiányérzetem támadt, azt kezdtem gondolni, hogy én most ennék mondjuk A-vitamint, ez hiányzik nekem. Így végigettem az ábécét naponta fél évig. Nem érdekelt a cigi ezután, de nagyon büszke voltam magamra. A dohányzás jó dolog, de nem lehet túl sokáig csinálni, mert benyújtja a számlát. Ötvös Csöpi még a Pogány madonnában is rágyújtott, két filmmel később már szarul nézett ki, élt 67 évet, a balatoni jó levegő ellenére.

2020. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 28 éve hagytam abba a piával együtt. Azt mondják, hét év kell ahhoz, hogy az emberi test minden sejtje lecserélődjön. Nem tudom, valóban így van-e, de azt tudom, hogy hét év telt el úgy, hogy bármikor rá tudtam volna gyújtani. Főleg, amikor teleraktam a gyomromat jófajta töltött káposztával, akkor esett volna jól hátradőlve kéjesen pöfékelni. Utána viszont kifejezetten zavart a füst.
2020. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!