Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék elkezdeni dohányozni...

Szeretnék elkezdeni dohányozni, ha lehetö legmagasabb nikotin a cél akkor a szivar a legjobb választàs (havi 1)?

Figyelt kérdés

Élmény szinten kiváncsi vagyok milyen lehet mert még életemben nem dohányoztam egyszer sem (31 év).

Cigi kizárt mert füstöt nem szeretném letüdözni illetve az eus rendelkezések miatt csökkentett nikotin tartalma okán is felejtös. Az ecigi pedig megint tönkre van az eu miatt(nagyrészt csak torokirritáló érhetö el),hamarosan jelentös szigorítások(izesitések teljes kivonása májusig) és az igazán eröseket és kevésbé irritálokat csak USAban lehet kapni.

Szerintem meg ha alig van benne nikotin akkor olyan mint alkoholos ital alkohol nélkül,semmit érö.


Bár alkoholtól nem voltam elragadtatva pár éve,kellemes a hatása de annyira borzalmasan tiltakozik szervezetem fogyasztása ellen hogy évente 2 alkalomnál többször nem tudom fogyasztani.


Kiváncsi vagyok hogy szivarozás milyen élményt fog nyújtani ahhoz képest.



2020. febr. 16. 13:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

"kapuja a keménydrogoknak"

A láncdohányzás kapuja meg az első szál szivar vagy cigaretta. Mindenki úgy kezdi. Csak kipróbálni akarja, nehogy kimaradjon valamiből...

2020. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet.
2020. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ekkor marha voltam 14-15 éves koromban.
2020. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Mifelénk az alkoholról azt mondják,hogy öl,butit és nyomorba dönt.

De szerinted nem gáz.Ám legyen.

Szerinted a dohány sem az.Ok,az is legyen.

De ,hogy vannak egyetemen végzettek akik ez mondják,hát erre nem tudok mit mindani.


Viszont ha nikotint akarsz és erőset akkor ne szivart vagy cigit szivj.

Van nikotin tapasz is.


De ami legjobban ütne ha bagót rágcsálnál.Ott van nikotin rendesen

2020. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Nikotin kene?

Tomj be egy Siberia snusszt es sugarban fogsz okadni a nikotintol

2020. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11: És hány szivaros lancdohanyos tetszett látni?
2020. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*lancdohanyost
2020. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!