Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Probalok leszokni a dohanyzasr...

Probalok leszokni a dohanyzasrol, tul vagyok mar a nehezen?

Figyelt kérdés
2 napja nem gyujtottam ra, nem mondom hogy nem kivantam de eddig eleg turhetoen ment, ezutan nehezebb lesz vagy konnyebb?
2010. júl. 23. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 nap sajnos még semmi, ha az első hónapon túl vagy, könnyebb lesz, majd a 2. hónap végén a legnehezebb
2010. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem semmi ket nap egy olyan dohanyosnak akinek egesznap a szajaban logott azelott, bar tudom meg nagyon az elejen vagyok, de azert nem mondanam semminek.

Nem ertem miert a 2 honap vege a legnehezebb? Leirnad? Te is leszoktal?

2010. júl. 23. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Habár nekem minden gond nélkül ment, ha túl vagy 15 napon, akkor tuti jó vagy!
2010. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. hónap után visszaszoktam


Nem semmi a 2 nap, oké. de nagyon az eleje.

2010. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Holdtündér válasza:

A legjobb módszer amit most én csinálok: nincs pénzem cigire. :)

Elcsábulni nem tudok, mert nincs miből.

2010. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
mond magadban cigizes kozben:nem kivanom a cigaretat,nem cigarettázom,igaz kell vagy 8honap mig felfogja az agyad de megéri
2010. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na mar 3 napja, es meg mindig nem veszes.........ha igy megy tovabbra is nem lesz nehez
2010. júl. 24. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen is minden a 3 nap,lessz az meg tobb is irigylem a kitartasod,egyebkent egyen fuggo esetleg lesznek helyzetek amikor jobban fogod kivanni de ne gyujts ra!!!!!!!!!!SOK SIKERT:)
2010. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
első pár nap nagyon könnyű volt nekem..aztán 2 hét után a társaság miatt újra rágyújtottam..azóta alkalmi dohányos vagyok..most jó így nekem, nem vagyok jelenleg elég erős, hogy letegyem teljesen..
2010. júl. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na a ket napbol mar ket het lett, olyan jo:)
2010. aug. 2. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!