Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális hogy ilyen fiatalon...

Normális hogy ilyen fiatalon ennyire nem bírom a futást?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és mielőtt elkezdtem bagózni rendszeresen futottam,5-8 km-t lefutottam simán,minden 2.nap jártam.

Ez volt 4 éve.4 év bagózás(1doboz/nap)után már 2 hete nem szívom és szeretnék újra futni de borzalmasan gyenge a tüdőm.


Lekocogok 200m-t és fuldoklok hányingerem van krákogok és 10percet varnom kell mire folytatni tudom.


Ez normális hogy ennyire gyenge a tüdőm,vagy meg kéne nézetni?


Egyébként általánosan nem szoktam köhögni,akkor se mikor bagóztam,max ébredés után 1-2t köhintettem.


Valaki járt már hasonló cipőben?

Mennyi időbe telhet mire javul a teljesitmenyem?

Normális egyaltalan?


✌🏻


2020. márc. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tényleg így van. Ha abbahagyod, és újra elkezdesz futni, vissza fog jönni az állóképességed.
2020. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, több hónap, mire rendesen kitisztul úgy, hogy megint le tudj fulladás nélkül futni annyit, mint régen.
2020. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.✌🏻
2020. márc. 6. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz pont nemrég jöttek rá, hogy a tüdő a májhoz hasonlóan tud regenerálódni. Úgyhogy kitartást, jobb lesz idővel.
2020. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemsokára jobb lesz.
2020. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ha 2 hete hagytad abba akkor nem tisztult ki szinte senmmennyire a tüdőd és a véred.

Várj még vele, ne erőltesd a futást, ennek idő kell mire vissza álla szervezeted a normál működésre.

2020. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!