Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
4 éve dohányzom napi 1,5 dobozzal, eddig 4x próbáltam leszokni, de maximum 2 hétig bírtam. Olyanokat kérdek elsősorban, akik már leszoktak vagy közeli ismerősük szokott le valamilyen módon. Mikor próbáltam leszokni elég motivált voltam, de ez hamar elillant és jött a pangás, kattogás, és a stressz. Valamilyen módon lehet erősíteni a motivációt, hogy ne illanjon el olyan hamar? Esetleg ezek a tapaszok vagy rágók segítenek valamit? E cigarettával esetleg le lehet szokni róla? Köszönöm előre is a válaszokat.

2020. márc. 11. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
E-cigivel nem. A tapaszok és rágók viszont igenis segítenek!
2020. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Január első hetében döntöttem el hogy leteszem. Azóta nem is nyúltam cigihez.

Sem tapasz sem rágó nem kellett.

Napi 1 doboz volt az adagom pedig.

Egyszerűen kell a masszív elhatározás.

Azt tudom hogy az elején amikor éreztem hogy de elszívnék egy szálat akkor gyorsan belefogtam valamibe.

Itthon söprés stb,melóban az asztalon rendet raktam,vagy mentem az automatához kávéért.

Szóval nem azt mondon hogy onnantól eszembe se jutott...de ha igen akkor elvontam a figyelmem.

2020. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leteszed és nem szívsz többet. Minden ismerős így csinálta.
2020. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tapasz segített Ab generatorral keverve... Amikor cigizni akartam ittam egy kis citromos vízet tornáztam kicsit és már nem is gondoltam a cigire
2020. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50 évnyi dohányzás után egyik napról a másikra sikerült.november 30.-án tettem le.nem mondom, hogy könnyű.A cigi utáni vágy csak másodpercig tart.Ezen kell tullépni sokszor fog ismétlődni. Elöszőr sürün aztán egyre ritkábban.Sok sikert!
2020. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!