Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról leszokni?

Dohányzásról leszokni?

Figyelt kérdés

Valaki segitsen légyszi valami tuti tippel hogy tegyem le ezt a fránya bagót...

Elhatározom mindennap aztán reggel újra rágyújtok és ez így megy már húsz éve.

Utálom már nem szeretek cigizni,”muszájból” teszem.

Aki tud valami okosat írja meg légyszi!

/Nem tudom számit e napi 10 szál a maximum amit elszívok/



2019. nov. 4. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Allen Carr: Rövid úton leszokni a dohányzásról c. könyvét tudom ajánlani. Nekem 11 év, napi 1 doboz után segített abbahagynom. Létezik hangoskönyvben is, ha úgy jobb.
2019. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapaszt, csökkenteni az adagot, nikotinos rágót, ilyesmit felejtsd el. Leteszed, szenvedsz mint a kutya, kibírod, nem halsz bele. Ennyi.
2019. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Allen könyvét olvastam nem segitett 😕
2019. nov. 4. 16:58
 4/6 Scrap ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy kizárólag stabil elhatározás kérdése. Eddig kétszer hagytam abba a cigarettázást, mindkétszer piszkosul szenvedtem, de úgy vagyok vele, hogy bármikor meg tudom ismételni. Aztán mégiscsak jól esik, jelenleg megint szívom. Alapvetően nem úgy születtünk, hogy dohányzunk, szerintem mindig vissza lehet találni a gyökerekhez ilyen esetekben.


Sok sikert kívánok hozzá!

2019. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor 2 évig próbáltam leszokni, de nagyon nehéz. Aztán egyszer úgy berúgtam hogy 3 napig másnapos voltam, a cigire még gondolni sem bírtam. Ez pont a nemzeti dohányboltok idején volt és a környékünkön 2 km-es körzetben még cigit sem lehetett kapni. Sok volt a munka is és így valahogy sikerült leszoknom, elvonási tünetek nélkül. Azóta is úgy gondolom hogy életem egyetlen nagy hibája a cigire való rászokás volt és egyik legjobb döntése hogy leszoktam.
2019. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy AB generatort... Amikor cigizni akartam használtam... Így nem volt elvonási tünetem... De kicsit szenvedni kell... Olyan nincs hogy nem gondolsz rá és nem kívánod meg... Ezeket le kell küzdeni
2019. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!