Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért rinyálnak annyit az...

Miért rinyálnak annyit az emberek hogy "úristen miért ilyen nehéz leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés
ugyanis szerintem ez csak az emberek gyengesége és lustasága mert az én szüleim elhatározták hogy leszoknak másnap meg már rá sem gyújtottak és természetesen azóta sem (tehát kb már vagy 12 éve)

2020. ápr. 7. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha majd saját bőrödön megtapasztaltad akkor mond, hogy rinyálnak. Az egyik legnagyobb függőség.
2020. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is könnyen leszoktam, de belátom, hogy nem vagyunk egyformák. Ezt kéne elfogadnia mindenkinek, és nem rinyálni olyan dolgok miatt, amikhez nincs köze és nem tud változtatni rajtuk.
2020. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Taníts minket effendi! Te milyen függőségről és hogyan szoktál le?
2020. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi. A szüleidnek sem volt egyszerű. Csak ezt előtted nem mutatták.
2020. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Haha de aranyos vagy :) pont tegnap előtt határoztam el hogy leszokok, 2 napig bírtam
2020. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a két nap az nem rossz, ezek szerint van akaraterőd. De mi lenne ha először csak csökkentenéd az adagot, elkezdenél sportolni, majd két hét múlva tovább csökkentenéd, és így tovább.
2020. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert fizikailag pokoli izom,melkas,has,fej stb. fájdalmakat okoz az elvonási tünet.


XD

2020. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!