Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés függeni a cigitől...

Milyen érzés függeni a cigitől? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

#cigaretta #függőség #rossz dolog.
2020. ápr. 21. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigizel, ezt nem így fogod fel. Függőségként akkor fogod fel, ha le akarsz szokni. Nyilván, aki cigizik, az azért cigizik, mert jó érzés neki. Aki meg bármilyen ok miatt le akarja tenni, az meg akkor fogja fel, hogy gyakorlatilag mennyire függ a cigitől és az akkor nagyon rossz érzés.
2020. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na nekem nem jó érzés, hogy cigizek. Utálok függeni tőle. Reggeli kávéhoz amit nyugodtan megihatnék a jó meleg házba, ki kell mennem a kertbe, ha telefonon beszélek valakivel közben is szeretek cigizni, ugyan az kör : fölöltözök, kimegyek, rágyujtok, felhívom akit kell.

Úgyhogy szerintem rossz. Pláne hogy büdös is. :(

2020. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja tettem le a cigit, magam is meglepődtem, hogy az első egy hét után már mennyire könnyen ment az egész, mert én szerettem cigizni. Viszont tény, hogy sokszor kényelmetlen volt, hogy míg egyre többen nem dohányoznak, nekem mindig félre kellett vonulnom, ki kellett mennem, stb, hogy rágyújthassak. Aztán kellemetlen az is, amikor érzem magamon, hogy büdös vagyok. Ezeken kívül én csak azt éreztem, hogy akkor gyújtok rá, amikor akarok, és ez egy jó érzés volt. Egyébként most is rágyújthatnék, és néha egy-egy szálat el is szívok, de már nem esik igazán jól. Régebben volt olyan, hogy már túl sokat dohányoztam, akkor rossz volt a szám íze, köhögtem meg kiszáradt a szám, vagy fájt a fejem. Nap végére jobban elfáradtam, mint cigi nélkül.


De én most is azt mondom, hogy ha nem lenne egészségtelen és nem lenne ennyire drága, akkor dohányoznék. Bár valószínűleg már kevesebbet, mert közben felfedeztem azt is (sok év után), hogy milyen jó nem cigizni.

2020. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leszokóban vagyok már sok panaszt okozott... Már most sokkal több az energiám és tök jó hogy most a reggeli kv t a férjemmel az ágyban iszom nem kint fagyoskodok... Eddig minden szuper csak egy dolog zavar... De az nagyon... Amíg a kollegák kint cigiznek addig én dolgozok... (ápolónő vagyok szóval az nem opció hogy én is kimegyek... Viszont cigi nélkül nem mehetek ki... Ez gáz)
2020. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!