Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz az hogy az ecigit nem...

Igaz az hogy az ecigit nem javasolják leszokáshoz?

Figyelt kérdés
Egyik haverom eztmondta, meg azt hogy az se sokkal egészségesebb mint a sima cigi. Ez igaz?
2020. jún. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Visszont sokan az ecigi-t utána könnyebven tették le.
2020. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ecigi annak javasolt, aki a szokás miatt cigizik, de sokan nem tudják ezt alkalmazni, mert nem olyan, mint a sima és macera.
2020. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó... Én sem tudtam vele leszokni...

A leszokás kellemetlen és kitartás kell hozzá... Nem könnyű, de simán le tudja tenni bárki ha hajlandó pár napig áldozatot hozni és pár napig szenvedni... Nem kell neked sem az az e cigi a leszokáshoz... Inkább fuss két kört ha rágyújtanál vagy csinálj 20 fekvőtámaszt... Igyál sok vizet az első napokban!

2020. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Folti91 válasza:

Tulajdonképpen javasolják is, meg nem is. A leszokáshoz lényege az, hogy a nikotinról lemondasz. Az E-ciginél lehetőséged van különböző illatú, ízű nikotinmentes folyadékot is venni/készíteni, így a lényege megvan, de nagyobb az esélye annak, hogy vissza szoksz rá, ha elfogy a löttyöd és megkínálnak, vagy bemész egy dohányboltba, ahol nem árulnak, mert nincs rá kereslet. Ha le akarsz szokni, javaslom, hogy egyszerűen ne vegyél ilyesmit sem, egyszerűen csak hagyd abba. Rengeteg pénzt is megspórolsz.

A 3-as válaszadóval szintén egyetértek, mozogj többet, kirándulj, akár valaki olyannal, aki szintén nem dohányzik és ténylegesen igyál sok vizet, az segíti a felhalmozódott nikotin kiürülését a szervezetből.

Az első pár nap, talán egy hét borzalmas lesz, de ha lekötöd magad és nem unatkozol, sokat segít. Az utóbbi időben én is már csak unalmamban gyújtottam rá és egyre több fogyott, végül ahelyett, hogy megvettem volna a dohányt, vagy 2 doboz cigit, 2 naponta elmentem ide-oda, az ára fedezte az utiköltséget. :)

2020. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a hasznos válaszokat :) vizet azt inni fogom ezerrel, igazából amúgy se jött be az ecigi, vettem drágán még régen és alig használtam, meghát tényleg macerásabb.. El is tünt a töltője. Azt találtam ki hogy futni fogok rendszeresen, de az is kevés program, ott van a sok szabadidő ezenkívül, sajnos jelenleg nincs munkám így egésznap otthon vagyok, éshát fura lesz mert eddig óránként kijártam rágyujtani de most semmi.. Megfogok pusztulni. Az biztos hogy nagy elszántság, kitartás kell hozzá
2020. jún. 8. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Kijárkálhatsz levegőzni is, már itt a nyár. Legalább tisztul a tüdöd, ha nem nagyon szmogos a levegő nálatok.
2020. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!